Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

5 firm, które specjalizują się w praniu dywanów we Wrocławiu

5 firm, które specjalizują się w praniu dywanów we Wrocławiu

Wrocław to miasto dużych możliwości- również w zakresie prania dywanu. Niemal na każdym kroku spotkać można firmę, która oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie prania, czyszczenia, odświeżania czy renowacji. Firmy te wręcz “prześcigają się” wzajemnie w jak najlepszym dobraniu oferty na potrzeby klienta. Pranie dywanów z odbiorem? Tanio i skutecznie? Wrocławskie firmy zapraszają serdecznie. Poniżej przykładowe oferty.

RoyalMaids czyszczenie dywanów Wrocław

Istniejąca już od 2002 roku na rynku firma zdążyła wykształcić przez ten czas bogatą ofertę, spełniającą różnorodne potrzeby klienta. Czyszczenie dywanów wykonywane jest za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz delikatnych środków piorących. Zamówiona usługa obejmuje także odbiór, transport oraz zwrot. Jedyne, co muszą zrobić klienci, to zamówić usługę.  Obsługiwani klienci zazwyczaj są z Wrocławia i okolic. Przykładowe usługi dodatkowe to likwidacja nieprzyjemnych zapachów, czyszczenie frędzli, usuwanie roztocza lub sierści zwierząt.

Ecoshine

Jak sama nazwa wskazuje, Ecoshine bazuje na środkach biodegradowalnych, nie szkodzących środowisku, co stanowi niewątpliwą zaletę dla osób pragnących dbać o swój dom w zgodzie z naturą. Z usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Dojazd do klientów na terenie Wrocławia oraz usługa odplamiania enzymatycznego są bezpłatne. Firma w swojej ofercie proponuje pranie dywanów metodą ekstrakcyjną. Metoda ta jest krytykowana przez wiele innych firm za swoją niedokładność, lecz tutaj przeprowadzana jest za pomocą profesjonalnego sprzętu, który zapewnia dotarcie do głębiej położonych warstw brudu, zapobiegając przy tym przemoczeniu dywanów, do którego dochodzi podczas prania metodą “na wskroś”. Ceny za m2 wahają się od 5 do 10 zł, są zależne od wielkości dywanu. Wycena dla firm wykonywana jest indywidualnie.

Activas

Firma Activas świadczy kompleksowe usługi zarówno dla domu, jak i dla firm. Oferta prania dywanów wykonywana jest także za pomocą metody ekstrakcyjnej, bez przemoczenia osnowy dywanu. Liczne rabaty oferowane w chwili obecnej pozwolą na zaoszczędzenie niemałej sumy, jeśli zdecydujemy się na tę firmę. Przykładowo, przy zamówieniu kompleksowej usługi prania dywanu i tapicerki, można liczyć na rabat w wysokości 30%.  W swojej pracy Activas wykorzystuje sprzęt takich firm, jak Vileda, Numatic lub Karcher. Odplamianie, usuwanie gum oraz dojazd na terenie Wrocławia jest bezpłatny, poza terenem miasta naliczana jest opłata w wysokości 1zł za kilometr. Do prania stosowany jest proszek Karcher RM 760, który sprawnie rozprawia się z plamami tłuszczowymi oraz olejowymi. Najskuteczniej działa w temp. od 40 do 60 stopni. W zależności od wybranego rodzaju oferty, ceny prania dywanów zaczynają się już od 6zł/m2.

CleanMaxx

Czyszczenie dywanów metodą ekstrakcyjną we Wrocławiu jeszcze nigdy nie było tak proste- rozwijające się nieustannie oferty wrocławskich firm czynią te zadanie coraz prostszym. Bardzo konkurencyjne ceny oferowane przez CleanMaxx są dużą zaletą, jeśli chcemy tanio i profesjonalnie wyprać dywan we Wrocławiu. Cena zaczyna się od 7zł/m2, wyprać można dywany wełniane, syntetyczne lub typu “shaggy”. Dodatkowa impregnacja to koszt 4zł/m2. Zastosowanie środka antyalergicznego i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów podlega wycenie indywidualnej, zaś usuwanie plam, wosku, gum czy plasteliny wykonywane jest bezpłatnie. Obsługiwani są klienci mieszkający na terenie Wrocławia i okolic do 35 km poza miastem. Dywany nie przekraczające 6m2 prane są za opłatą w kwocie stałej 50 zł.

NaszePranie

Firma zapewnia wysokiej jakości pranie dywanów i wykładzin poprzez metodę ekstrakcyjną lub szamponowanie, które polega na rozprowadzeniu na dywanie odpowiednio dobranego szamponu za pomocą miękkiej szczotki obracającej się z prędkością 180 obrotów/min, a następnie odessaniu go wraz z usuniętym brudem. Sięgające 10 lat doświadczenie gwarantuje pewność, że oddajemy dywan w dobre ręce. Używane są tylko sprawdzone środki chemiczne oraz sprzęt takich firm, jak Karcher, Tersus, Santoema czy Prochem. Dojazd na terenie Wrocławia i okolic jest darmowy. Ceny zaczynają się od 7zł/m2.