Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Aitik

Aitik

Aitik to profesjonalne wsparcie małej i średniej firmy z zakresu IT. Swoje usługi informatyczne kieruje do firm i instytucji zlokalizowanych na ternie Wrocławia i okolic  z każdej branży.
Swoim klientom zapewnia pełne wsparcie i opiekę informatyczną. Rozwiązuje problemy techniczne, pokazuje w jaki sposób poradzić sobie z aktualizacjami oprogramowania oraz jego skonfigurowaniem. Aitik zapewnia Państwu pełną lub częściową obsługę według potrzeb. Serwisuje sprzęt i dba o aktualizacje. Rozwiązuje również problemy związane z oprogramowaniem oraz aplikacjami. Posiada dostęp do oprogramowania diagnostycznego i analitycznego, w połączeniu z ogromną wiedzą pracowników pozwala to na szybkie, sprawne oraz  rzetelne rozwiązywanie problemów informatycznych.

Gorąco zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia strony interentowej Aitik.pl

Dane firmowe:

Adres: ul. Drukarska 38, 53-312 Wrocław

Kontakt mailowy: pomoc@aitik.pl

Telefon: +48 71 333 38 89

Strona: https://aitik.pl