Dodatkowe atrakcje w hotelu

Jakość hotelu, do którego zamierzamy się wybrać, nie mierzy się tylko w profesjonalizmie załogi, czy komforcie, jaki oferuje nam pokój, ale przede wszystkim w atrakcjach, jakie możemy spotkać na jego terenie. Dlatego organizując imprezę tematyczną, wyjazd integracyjny, czy zwyczajną wycieczkę, warto zapoznać się z tym, co może zaoferować nam hotel. Ilość dodatkowych atrakcji jest tak duża, że naprawdę możemy się mile zaskoczyć.

Praktyczne usługi w hotelu, z których warto skorzystać

W dzisiejszych czasach hotel ma nie tylko spełniać swoją noclegową usługę, ale przede wszystkim być miejscem wypoczynku, relaksu i rekreacji. Jakie dodatkowe atrakcje możemy znaleźć w hotelach? Przede wszystkim wiele zależy od tego, o jakim standardzie hotelu mówimy. Im więcej gwiazdek ma hotel, tym bardziej możemy być pewni, że dodatkowych usług będzie więcej i będą one znacznie wykraczały poza standardowy Room Service. Jak wybrać te najciekawsze i gdzie możemy z nich skorzystać? Praktycznymi usługami dodatkowymi hotelu, które ogromnie ułatwiają nam pobyt w danym miejscu, jest odebranie z lotniska. Jeżeli wybieramy się w całkowicie nieznane miejsce, gdzie nikt nie będzie nas oczekiwał lub podróżujemy samotnie, takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne. Dzięki temu mamy pewność, że nie zgubimy się w obcym mieście, kierowca z pewnością będzie porozumiewał się z nami w języku angielskim i zadba o to, abyśmy bezpiecznie dotarli na teren hotelu.

Hotelowa restauracja to doskonałe miejsce do organizowania różnego typu imprez.

Kolejną nie mniej ważną usługą dodatkową jest wymiana walut. W tym przypadku podobnie, jeśli mamy ważne spotkanie z klientem, mało czasu lub po prostu nie znamy miasta, nie musimy się zamartwiać o to, jak znaleźć najbliższy kantor, ponieważ wszystko załatwiamy na miejscu. Są to tylko dwa z wielu przykładów dodatkowej oferty, jakie przygotowują dla nas hotele, ponieważ często obsługa daje nam możliwość zamówienia za nas biletu, przewodnika, wynajęcia samochodu itp. Często możemy też wynająć odpowiednie pomieszczenia np. gabinety, czy sale konferencyjne, co niezwykle przydaje się w biznesie.

Dodatkowe atrakcje w hotelu

Oprócz udogodnień praktycznych hotele mają do zaoferowania także niezliczoną ilość atrakcji sprzyjających rekreacji i relaksowi. Wybierając się w podróż, czy to na wakacje, czy delegację możemy skorzystać z bogatej oferty usług dodatkowych hotelu. Jednym z lepszych są te poprawiające nasze ogólnie rozumiane samopoczucie np. masaże, SPA, czy sauna. Jednym z hoteli posiadających własną saunę jest wrocławski Hotel Jasek cieszący się bardzo dobrymi opiniami gości, zachwalających udogodnienia i lokalizację obiektu.

Hotele wyposażone w SPA, sauny, oferujące masaże, czy relaksujące zabiegi kosmetyczne, sprawiają, że wyjazd staje się nie tylko odnową dla ciała, ale i duszy. Oprócz takich atrakcji często dostępne są także oferty specjalne, które mogą nauczyć nas nowych, ciekawych rzeczy. Są to przykładowo różne lekcje jogi, nurkowania, windsurfingu, nauka tańca, florystyki czy warsztaty z wizażystką. Dla osób lubiących bardziej aktywny tryb życia wiele hoteli położonych w pięknych miejscach, znanych z niesamowitych krajobrazów, również kieruje swoje oferty. Są to przykładowo wycieczki rowerowe, kajaki, kuligi, ogniska, wspinaczka i wiele innych.


Jasek Hotel Wrocław oferuje szeroki wybór nie tylko pokojów ale także miejsc gdzie zorganizować można urodziny i inne imprezy okolicznościowe.


Myśląc o atrakcjach, nie możemy zapominać o imprezach organizowanych przez załogę hotelu. Należą do nich nie tylko wesela, ale także przyjęcia andrzejkowe, obchody Sylwestra, a także imprezy firmowe. Te ostatnie doskonale sprawdzają się podczas wyjazdów integracyjnych, gdzie dodatkowo w hotelu mogą być zorganizowane warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia, czy ciekawe wykłady odbywające się w hotelowych salach konferencyjnych. Oczywiście załogi hoteli nie zapominają także o najmłodszych. W razie potrzeby hotel bez problemu zapewni animatora, zorganizuje zawody w paintballu, imprezy tematyczne, ciekawe wycieczki, filmy itd.

Podsumowując, jeśli naprawdę chcemy, aby nasza impreza, wyjazd bądź spotkanie służbowe było dopracowane w każdym szczególe, warto zostawić to profesjonalistom. Obsługa hotelowa ma doświadczenie w organizowaniu tego typu atrakcji, a także posiada liczne kontakty do zaufanych firm, sprawdzonych specjalistów, nauczycieli i instruktorów, którzy poprowadzą zajęcia. Dzięki temu my możemy skupić się tylko na czerpaniu przyjemności z dostępnych atrakcji.