Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Golf

Golf

Golf od zawsze postrzegany jest jako sport dla elity, jednak wiele osób uważa również, że golf wcale nie jest sportem, gdyż nie wymaga właściwie żadnego wysiłku fizycznego ani treningu kondycyjnego.

golf-ball-1381636-m

Golf polega na precyzyjnym uderzaniu specjalnie zakończonym kijem w małą, białą piłeczkę do 18 dołków. Od osób, które chcą spróbować w golfie swoich sił wymaga jest cierpliwość oraz precyzja. Konieczność powtarzania tych samych ruchów wiele razy to jedna z podstaw golfa. Chociaż sport ten nie niesie za sobą wielkich emocji, to często towarzyszyć mu mogą niespodziewane zwroty akcji. Golf jest bowiem sportem, którego nieodłącznym kompanem jest szczęście – precyzyjne umieszczanie piłeczki w domu, uderzonej z odległości ponad stu metrów wymaga bowiem nie tylko lat praktyki ale również szczęścia.

Golfiści to często osoby z tak zwanych wyższych sfer – aktorzy, politycy, dyplomaci, artyści. Golf to pewnego rodzaju kultura – od zawodników wymaga się bowiem specyficznego ubioru oraz zachowania.

Zobacz inne ciekawe posty