Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Jak zarabiać z Oriflame?

Jak zarabiać z Oriflame?

Praca w charakterze konsultanta Oriflame to jeden z ciekawszych i przyjemniejszych sposobów na zarobek, szczególnie gdy kosmetyki i branża kosmetyczna są bliskie Twojemu sercu. Już sama możliwość sprzedaży i dzielenia się ulubionymi produktami z klientkami daje tutaj ogromną satysfakcję, a im lepiej radzisz sobie ze sprzedażą i składaniem zamówień, tym więcej pieniędzy trafia na Twoje konto. Bycie konsultantem to jedna z niewielu sytuacji, w których masz tak duży wpływ na wysokość swoich zarobków. Jak się jednak okazuje, bezpośrednia sprzedaż to nie jedyny sposób na przypływ gotówki z pracy konsultanta. Jak zarabiać z Oriflame i zmienić dorywczą pracę w źródło stałego zarobku?

Bezpośrednia sprzedaż kosmetyków z katalogu

Zdecydowanie najłatwiejszym i najbardziej popularnym sposobem na zarobek z Orifame jest już od lat współpraca z marką w charakterze konsultanta. Każdy może dziś zarejestrować się do programu za pomocą formularza na głównej stronie internetowej marki lub dołączyć do zespołów tworzonych przez tzw. sponsorów, a tym samym zyskać dostęp do specjalnego konta umożliwiającego zamawianie produktów ze strony sklepu w promocyjnych cenach. Jeśli chcesz na tym zarobić, wystarczy że podzielisz się katalogiem ze swoimi najbliższymi, znajomymi, czy nawet obcymi, a następnie zbierzesz ich zamówienia i podejmiesz się ich realizacji. Kosmetyki zamawiasz ze strony, każde zamówienie z osobna, a następnie po ich otrzymaniu dostarczasz do swoich klientek. To proste, zależnie od umiejętności sprzedażowych mało pracochłonne i co najważniejsze – korzystne. 20% ceny od każdego zamówienia trafia do Ciebie. Jak to możliwe?

Konsultanci, którzy składają zamówienie przez stronę Oriflame kupują produkty w cenie o 20% niższej niż katalogowa, natomiast swoim klientom sprzedają je już w normalnej cenie produktu. W efekcie 20% każdej kwoty trafia bezpośrednio do nich, a od liczby złożonych zamówień zależy ostateczna wysokość ich wynagrodzenia. Co więcej, składając zamówienia zdobywasz punkty premiowe, tzw. PP, które umożliwiają Ci dostęp do unikalnych nagród dla nowych konsultantów Oriflame. A i to nie koniec możliwości zarobkowych z marką!

Budowanie sieci sprzedaży – skuteczny sposób na zarabianie z Oriflame

Rolę konsultanta w Oriflame możesz traktować jako pracę dorywczą, która zapewnia Ci kilkadziesiąt do kilkuset złotych dodatku do Twojej etatowej pensji lub też uznać za ciekawą drogę rozwoju kariery i przekształcić w dający pokaźne zarobki sposób na życie. Oriflame to nie grupa niezależnych od siebie konsultantów działających na małą skalę w swoim środowisku, ale całkiem rozbudowana sieć zespołów i ich sponsorów, którzy działając wspólnie mogą cieszyć się jeszcze większymi korzyściami ze sprzedaży.

Sponsor, czyli opiekun zespołu to osoba, która decyduje się na budowanie własnego zespołu konsultantów, zapraszając kolejne osoby do zapisania się do klubu Oriflame. W nagrodę osoby takie zyskują dodatkowy procent od sprzedaży zrealizowanych przez każdego z konsultantów, jednocześnie nie pomniejszając przy tym ich zarobków. Sponsorzy odgrywają w swoich zespołach rolę mentorów, wspierając nowych konsultantów na drodze rozwoju i pokazując im wyuczone przez lata metody efektywnej sprzedaży, nawiązywania kontaktów z nowymi klientami czy utrzymywania dobrych relacji z osobami, które z katalogów marki korzystają niezwykle regularnie. Praca sponsora zespołu konsultantów Oriflame nie odbiega znacząco od tradycyjnej działalności w handlu – im lepiej sprzedają konsultanci, tym większe zyski i dla nich, i dla Ciebie.

Budowa własnej sieci sprzedaży, bo tak określa się w branży pozyskiwanie nowych konsultantów to nie tylko zapraszanie nowych osób do współpracy z marką, ale budowa własnej kariery i biznesu. Determinacja, doskonała znajomość produktów i chęć rozwijania się w pracy z Oriflame to najlepsza droga do sukcesu w branży. Oriflame daje swoim konsultantom wiele możliwości zarobkowych, a Ty samodzielnie decydujesz o tym ile sprzedasz i ile na tym zarobisz. Zachęcaj kolejnych konsultantów do dołączenia do Twojego zespołu i buduj własną sieć sprzedaży, lub korzystaj ze zniżek klubowych i ciesz się dodatkowym źródłem zarobku – rozwój Twojej kariery zależy wyłącznie od Ciebie.