Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

JLB MET

JLB MET

JLB MET to godna zaufania firma, zlokalizowana w Szczecinie, której zaufało już tysiące klientów z całego kraju oraz poza jego granicami. Specjalizuje się ona w branży obróbki metalami i innych tworzyw za pomocą technologii CNC.
Warto tutaj dodać, że profesjonaliści ze Szczecina od 2020 roku mogą pochwalić się certyfikatem dla systemu zarządzania zgodnie normami EN ISO 9001:2015 w zakresie obróbki oraz skrawania metalu i aluminium.
W ofercie możemy znaleźć m.in. frezowanie, wykonywanie pomiarów techniką 3D, wymiarowanie detali z certyfikatem pomiarowym czy toczenie.

Dane firmy

Adres: ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin

Telefon: +48 783 880 800

E-mail: biuro@jlbmet.pl

Strona internetowa: http://jlbmet.pl/