Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Kross Trans Siberian – niska cena i wysoka jakość

Kross Trans Siberian – niska cena i wysoka jakość

Rowery trekkingowe świetnie sprawdzą się do pokonywania dalszych tras jak i do codziennego przemierzania miasta. Doskonałym przykładem uniwersalności połączonej z wysoką jakością jest model roweru marki Kross Trans Siberian. Dzięki niemu możliwe jest bezpieczne podróżowanie na co dzień jak i w weekendy poza miasto. Prosty w obsłudze i bezawaryjny jednoślad szybko podbił serca Polaków, którzy wciąż chętnie decydują się na jego zakup.

Kross Trans Siberian posiada duże koła mierzące 28 cali, które szybko pozwalają na uzyskanie odpowiedniej szybkości oraz wygodne pokonywanie nierówności. Bieżnik opon doskonale poradzi sobie zarówno z asfaltową drogą jak i nieutwardzonymi ścieżkami. Ich waga w zależności od modelu może różnić się jednak oscyluje przeważnie w granicach 16 kg.

Rowery te wyposażone są również w osprzęt taki jak bagażnik, podpórka czy pełne błotniki, które zapewniają ochronę przez brudem podczas jazdy po mieście. Kross Trans Siberian posiada wyjątkowo łatwy w obsłudze i bezawaryjny napęd bazujący na tylnej przerzutce Shimano Acera, która obsługuje 21 biegów. Dużą zaletą są silne i jednocześnie tanie w eksploatacji hamulce V-brake oraz skuteczne amortyzatory. Jeżdżąc nocą na Kross Trans Siberian możemy liczyć na mocne oświetlenie zasilane prądnicą w piaście. Ponadto decydując się na zakup roweru tej serii możemy wybierać z zależności od indywidualnych preferencji kolor ramy oraz inne elementy składające się na wygląd zewnętrzny.

Rower Kross Trans Siberian jest inwestycją na długie lata. Wyjątkowo przemyślana geometria zapewniająca komfort jazdy oraz trwałe materiały zapewniają, że nawet w przypadku codziennej intensywnej eksploatacji rower ten będzie w stanie służyć przez bardzo długi czas. Przemyślane i zarazem bogate wyposażenie seryjne zwiększa uniwersalność jednośladu, który idealnie sprawdzi się jako alternatywa dla roweru miejskiego, a także zapewni wygodę podczas dalszych weekendowych wycieczek. Rowery Kross Trans Siberian kosztują w granicach 1200-1500 złotych. Jest to wyjątkowo atrakcyjna cena w stosunku do wysokiej jakości i trwałości produktu.