Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Kupuj kosmetyki i zarabiaj pieniądze

Kupuj kosmetyki i zarabiaj pieniądze

Kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy czy włosów są niezbędne właściwie każdemu, niezależnie od płci, wieku czy sytuacji życiowej. Każdy musi od czasu do czasu sięgnąć w drogerii na półkę z żelami pod prysznic, szamponami czy kremami do twarzy, nie zastanawiając się dłużej nad ich wyborem. Jeśli temat kosmetyczny interesuje Cię jednak nieco głębiej, warto zastanowić się nad tym jak połączyć zakupy z zarabianiem i korzystać z naturalnych, dobrej jakości kosmetyków jeszcze taniej. Rozwiązanie? Dołącz do Klubu Oriflame.

Kupuj kosmetyki taniej, niż w drogerii

Pierwszą i dla wielu najcenniejszą zaletą współpracy z Oriflame jest automatyczny dostęp do 20% zniżki na wszystkie kosmetyki przyznawany każdemu członkowi Klubu Oriflame. Wypełniając formularz na stronie internetowej marki lub jednego z wielu Sponsorów i Liderów Zespołów oraz wnosząc opłatę wpisową w wysokości 6,90 zł otrzymujesz pełen dostęp do swojego konta klubowego, z którego możesz realizować pierwsze zamówienia kosmetyczne.

Produkty Oriflame to naturalne, sprawdzone, wysokiej jakości kosmetyki Szwedzkie, które cieszą się ogromną popularnością zarówno na rynku polskim, jak i światowym. Marka od zawsze stawia na jakość, różnorodność i dopasowanie do potrzeb każdego rodzaju skóry, dlatego z powodzeniem znajdziesz tu wiele produktów idealnych dla Twoich potrzeb. Dzięki obecności w Klubie możesz kupić je 20% taniej, niż cena katalogowa i testować kolejne produkty na własnej skórze bez żadnego zobowiązania do wykonywania zamówień dla innych osób. Sprzedaż kosmetyków jest tu jedynie opcją, ale za to jak atrakcyjną!

Sprzedaż kosmetyków z Oriflame – zarabiaj na tym, co znasz i polecasz

Korzystając ze zniżek, jakie przysługują konsultantom Oriflame możesz poznać bliżej wiele produktów dostępnych w katalogu zarówno sezonowo, jak i przez cały rok. Testowanie kolejnych kosmetyków na własnej skórze to najlepszy sposób, by wyrobić sobie o nich opinię i sprzedawać je z pewnością o to, że polecasz jedynie najlepsze kosmetyki. Konsultanci, którzy decydują się na pozyskiwanie klientów, przyjmowanie i realizację zamówień oraz powiększanie własnego zasięgu sprzedaży często bazują swój sukces właśnie na wiarygodności, samodzielnym testowaniu produktów i założeniu, że kosmetyki potrzebne są każdemu – nie trzeba namawiać bliskich, by kupowali u Ciebie, wystarczy polecić produkty, które naprawdę lubisz!

Katalogowa sprzedaż kosmetyków może przynieść Ci zyski na poziomie kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. To wystarczająco, by uzupełnić swoje kieszonkowe czy zarobić dodatkowe fundusze na osobiste wydatki, ale jako konsultant nie musisz na tym poprzestawać. Jeśli zdecydujesz się rozwijać swoją karierę w Oriflame, możesz skorzystać z opcji biznesowej, zbudować własną sieć sprzedaży, zapraszać do współpracy kolejnych konsultantów i motywować ich do jak najlepszych wyników, które przełożą się na dodatkowe bonusy i premie dla całego Twojego zespołu. To właśnie dzięki jego dobrym wynikom możesz awansować na poziom Managera i Dyrektora Struktur Sprzedaży, a te wiążą się już z wypłatami na poziomie standardowego etatu.

Dołączenie do Klubu Oriflame nie wymaga zbyt wiele wysiłku czy wkładu własnego – małe wpisowe, za które otrzymujesz dostęp do nielimitowanych zniżek 20% na wszystkie kosmetyki to wystarczający powód, by dołączyć do Klubu i cieszyć się tańszymi zakupami. Jeśli zechcesz na tym zarobić, żaden problem – Oriflame daje swoim konsultantom szansę rozwoju we własnym tempie i na własnych warunkach. To Ty decydujesz kiedy pracujesz, ile zarabiasz i jak rozwijasz swoją przygodę z Oriflame.