Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Markowy męski zegarek, który sprawdzi się w każdej stylizacji

Markowy męski zegarek, który sprawdzi się w każdej stylizacji

Zegarek jest nie tylko przyrządem do wskazywania aktualnej godziny, ale również dodatkiem stanowiącym część całego stroju. Z tego względu wybierany jest pod względem estetycznym – każdy mężczyzna wybiera model z ulubionymi kolorami i paskiem wykonanym z preferowanego materiału. W tym artykule piszemy o pięciu zegarkach, które sprawdzą się niezależnie od tego, jaki styl ma dany mężczyzna, dlatego, jeśli szukasz dla siebie uniwersalnego modelu, koniecznie zobacz, na jakie zegarki warto zwrócić uwagę.

Elegancja Emporio Armaniarmani

Produkty marki Emporio Armani charakteryzują się bardzo eleganckim designem. Można je śmiało można zaliczyć do klasycznych. Warto zwrócić uwagę, na przykład, na model AR1811. Jest to zegarek wykonany z metalu w kolorze srebrnym – posiada stalową bransoletę oraz kopertę. Tarcza ma kolor czarny, dodatkowo umieszczono na niej logo marki, które komponuje się z paskiem. Dominującą barwą zegarka jest srebrny, dlatego zegarek jest idealny do każdego stylu. Kolor ten nie rzuca się w oczy, a jednocześnie świetnie wygląda w zestawieniu ze wszystkimi pozostałymi barwami. Srebrna barwa i stal to ogromne zalety tego modelu, ponieważ to dzięki nim zegarek prezentuje się ponadczasowo, niezależnie od ubrań, które nosisz.

Zegarki Daniel Wellington

Wśród produktów marki Daniel Wellington znajdziesz z kolei zegarki minimalistyczne, pozbawione dodatkowych zdobień. Postawiono tutaj na funkcjonalność i uniwersalność – zegarek spełnia swoją główną funkcję, a oprócz tego świetnie wygląda niezależnie od okazji, stylu mężczyzny, ani jego ubrania wkładanego w danym dniu. Przykładowym modelem jest zegarek DW00100133 posiadający kopertę wykonaną ze stali szlachetnej oraz skórzany pasek. Elementem dominującym w tym modelu jest kolor czarny widniejący nie tylko na pasku, ale również na tarczy. Dzięki temu zegarek dobrze wygląda zarówno z garniturem, swobodnymi koszulami oraz t-shirtami.

Klasyczny zegarek Citizen

citizenW zestawieniu koniecznie musi znaleźć się również gustowny zegarek marki Citizen oznaczony jako BI0740-02A. Wygląda niezwykle elegancko ze względu na połączenie klasycznych barw, czyli czarnego w postaci paska, srebrnego, który widnieje na kopercie oraz białego, pokrywającego tarczę. Pasek wykonany jest oczywiście ze skóry naturalnej, co podwyższa jakość produktu. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na oznaczenia godzin –  wybrano tutaj duże, eleganckie cyfry. Pasek jest z całą pewnością uniwersalny – pasuje do mężczyzny w każdym wieku i do każdej okazji.

Nowoczesna elegancja Hugo Boss

Marka Hugo Boss oferuje, z kolei, zegarki bardzo eleganckie, ale jednocześnie nowoczesne. Warto zwrócić uwagę na model HB1513430. Oprócz zegara znajdują się tutaj również inne funkcje, np. stoper czy datownik. Koperta wykonana jest ze stali w kolorze srebrnym, a pasek jest niemal całkowicie gładki, nie licząc podstawowych szwów. Hugo Boss proponuje tutaj elegancję na każdą okazję. Zakładając taki zegarek, nie ma potrzeby doboru innych dodatków.

Zegarki marki Orient

Zupełnie inny, choć również uniwersalny jest zegarek marki Orient oznaczony jako AC0005S10B. Jest to zegarek klasyczny wśród zegarków z bransoletami. Charakteryzują się one tym, że w przeciwieństwie do zegarków ze skórzanymi paskami, częściej rzucają się w oczy właśnie z powodu bransolety. Wspomniany model ma kolor srebrny, a odróżnia się tutaj jedynie biała tarcza. Dzięki srebrnemu kolorowi zegarek ten dobrze wygląda niezależnie od stylu danego mężczyzny, a ponadto świetnie wygląda również z inną biżuterią, taką jak bransolety czy łańcuszki. Każdy z wymienionych zegarków zainteresuje mężczyzn poszukujących uniwersalnych rozwiązań.


Więcej markowych zegarków znajdziesz na stronie zegarkinareke.pl