Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Najlepsze studio tatuażu w Warszawie

Najlepsze studio tatuażu w Warszawie

Poszukując najlepszego studia tatuażu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze, jakimi tatuażystami dysponuje wybrany salon. To bardzo istotne, by w zależności od typu projektu mogła zając się nami osoba, która doskonale rozeznana jest w wybranej technice. Kolejnym elementem, który powinien determinować nasz wybór, jest podejście do klienta. Tatuaż to element, który pozostanie na naszym ciele na całe życie. Dlatego bardzo istotne jest, by stanowił integralną część naszej osobowości. Często przychodzimy do salonu z oczekiwaniami, jednak posiadamy je tylko w głowie, niewielu z nas jest artystami, którzy potrafią dokładnie odwzorować to, co mają na myśli. Dlatego też poszukując naprawdę dobrego studia tatuażu w Warszawie — warto jest wybrać się do Szerytattoo. Szerytattoo to studio, które towarzyszy nam w pełni podczas procesu tworzenia tatuażu — od zalążka pomysłu po jego powstanie na naszym ciele.

Kreatywność tatuażysty

Kiedy przychodzimy do studia z naszym pomysłem na tatuaż — potrzebujemy osoby, która poprowadzi nas przez cały proces wyboru wzoru. W Szerytattoo na dwa tygodnie przed umówionym terminem sesji odbywają się konsultacje, dzięki którym tatuażysta przygotuje dla nas idealnie dobrany szablon. Podstawą tego procesu są właśnie konsultacje. To bardzo istotne, by tatuażysta wiedział, na jakiej części ciała chcemy, by tatuaż powstał. A także, czego oczekujemy  w kwestii jego wielkości. Sam wzór również nie jest najprostszą kwestią. Tatuażysta zada nam wiele pytań, by szablon, który dla nas przygotuje spełnił nasze oczekiwania. Dobrze jest zabrać ze sobą w formie elektronicznej propozycję wzoru. Wówczas łatwiej jest omówić planowany przez nas samych wzór.

Jak przebiega proces tworzenia tatuażu w Szerytattoo?

Szerytattoo posiada bardzo indywidualne podejście do klienta. Dlatego też niezbędne okazują się konsultacje, podczas których klient ma sposobność precyzyjnego omówienia naszego szablonu i zaprojektowanie go do czasu sesji. Powinniśmy pamiętać, że w trosce o prawa autorskie studia tatuażu nie przesyłają swoich wzorów drogą elektroniczną. Po ustaleniu wzoru na dwa tygodnie przed terminem zabiegu tatuażysta przygotowuje projekt. Następnie mamy możliwość wglądu w niego na kilka dni przed sesją. A następnie przechodzimy do tworzenia tatuażu. Zdarza się, że nie od razu projekt spełni nasze oczekiwania, wówczas może okazać się, że przełożenie sesji będzie nieuniknione.

Duży wybór wśród stylów profesjonalistów

Mogłoby się wydawać, że tatuaż to tatuaż i każdy wykonuje się podobnie. Nic bardziej mylącego. Dlatego też warto udać się do studia tatuażu, które posiada pracowników o różnych stylach i korzystających z różnych technik. W Szerytattoo znajdziemy czterech profesjonalistów: Aldonę, Futro, Bogdana i Kusego. Każdy z nich posługuje się nieco inną techniką i posiada różny staż w tatuowaniu. Aldona zajmuje się tatuażem od 9 lat i łączy w swoich pracach styl realistyczny z grafiką, czyli tworzy tak zwaną trashpokę. Jej tatuaże charakteryzują się prostą kreską zestawioną z naprawdę szalonymi i awangardowymi motywami. Co ważne, potrafi tworzyć też tatuaże w technice watercolor, czyli wzory, które wypełnione są kolorami dającymi efekt akwareli. Ta zdolność nie jest jeszcze popularna na polskim rynku tatuażystów, ponieważ wymaga wieloletniej pracy, by dojść do perfekcji.

Futro specjalizuje się w sztuce tatuażu od 3 lat, a jago specjalizacją są rysunki bardzo bliskie formom kreskówkowym. A dzięki swojej niesamowitej wyobraźni tworzy również mocno surrealistyczne motywy. Bogdan zaś po 5 latach stażu w sztuce tatuowania potrafi wykonywać realistyczne oraz hiperrealistyczne wzory. To sztuka ceniona głównie przez osoby, które od tatuażu oczekują złudzenia optycznego. W tej kwestii Bogdan jest nieocenionym mistrzem. U Bogdana znajdziemy głównie czernie i szarości, jednak jeżeli zamierzamy wykonać realistyczny, kolorowy tatuaż — również będzie doskonałą osobą do jego wykonania. Ostatnią osoba w zespole Szerytattoo jest Kusy, który sztuką tatuażu zajmuje się od niedawna. Jednak doświadczenie, jakiego nabył na Akademii Sztuk Pięknych pozwoliło mu od razu wstrzelić się na wysoki level tworzenia. W galerii możemy znaleźć wiele konceptualnych prac w jego wykonaniu, które wymagały nie tylko pomysłu, ale też wiedzy.