Czym wybrać się w podróż po norweskich drogach?

Norwegia jest jednym z najpiękniejszych krajów w Europie. Wyjątkowe ukształtowanie terenu, piękne, wysokie fiordy, stare, gęste, ciemne lasy…dla wielu osób to najpiękniejsze elementy europejskiej przyrody – my również uważamy, że są naprawdę warte uwagi.

Wielu z was zapewne chciałoby zwiedzić Norwegię, kraj w którym życie wydaje się wolniejsze, kraj w którym przyroda jest czymś wyjątkowym, jest czymś z czym trzeba zawrzeć swoisty pakt, aby przetrwać, czymś co dla mieszkańców jest nie tylko źródłem codziennego pożywienia, ale także zarobku. Podróż po tym kraju może być wyjątkowym przeżycie. Kraj jest długi lecz wąski, dlatego przemieszczenia się z jednego miasta do drugiego wymagać może od turystów pokonania nawet kilkuset kilometrowych odcinków szerokimi drogami, które otoczone są przez wiecznie zielone lasy, zimą pokryte grubą warstwą białego puchu. Do kraju dostać można się samolotem, zaś samo zwiedzanie będzie najlepsze wtedy, gdy wsiądziemy do autobusu wycieczkowego.

♣♣♣

Tamtejsi przewodnicy pokażą podróżnikiem najlepsze, wyjątkowe atrakcje. Wynajem autokarów Jarosław nie wiąże się z wysokim kosztem. Zapewnia nam za to bezpiecznie dotarcie do celów, których na naszej trasie będzie wiele, często będziemy musieli pokonać strome, kręte i wąskie podjazdy. Norwescy kierowcy opanowali już sztukę manewrowania nawet na takich wymagających trasach. W Polsce naturalnie również znajdują się takie miejsca, jednak jest ich znacznie mniej niż w Skandynawii. Podróżując autokarem możemy bezstresowo rozmawiać z innymi pasażerami, możemy podziwiać piękne widoki, rozglądać się za nowymi horyzontami, co byłoby niemożliwe gdybyśmy to my byli kierowcami.

cvbsdfgdfg

Wynajem autokaru to idealne rozwiązanie dla zorganizowanych grup, które mają już zaplanowaną trasę lub które po prostu chcą podróżować taniej – nie da się ukryć, że przejazd autobusem będzie o wiele tańszy niż kilkoma samochodami osobowymi.