Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Nowe budownictwo w okolicach Wrocławia. TOP 3 oferty mieszkań.

Nowe budownictwo w okolicach Wrocławia. TOP 3 oferty mieszkań.

Kiedy kupujemy mieszkanie, jednym z najpoważniejszych wyborów jest decyzja, gdzie ono powinno być zlokalizowane. Wybór pomiędzy miejskim i podmiejskim stylem życia jest dla bardzo wielu osób szczególnie trudny, jeżeli nie zdają sobie sprawy z wszystkich korzyści, jakie płyną z mieszkania pod Wrocławiem.

Zalety życia pod Wrocławiem

Bardzo ważnym elementem jest życie w społeczności podmiejskiej, gdzie znamy swoich sąsiadów. W wielkich miastach bardzo często nie wiemy, kto właściwie mieszka w naszym bloku, nie mówiąc o naszym własnym osiedlu. Mniejsze, podmiejskie społeczności są znacznie lepiej zintegrowane. Zapewni nam to poczucie życia we wspólnocie, oraz tego, że będziemy mogli liczyć na pomoc sąsiada. Niezależnie od tego, czy chodzi o to, by ktoś odebrał przesyłkę od kuriera, czy żeby miał oko na nasz dom podczas naszego urlopu, wspaniale jest mieszkać obok ludzi, na których możemy polegać.

Mała społeczność to także znacznie mniejsze natężenie ruchu i większa ilość otwartych przestrzeni do użytku publicznego. To przyjemne poczucie przestrzeni i ogólna łatwość życia niesie ze sobą wolniejsze oraz bardziej zrelaksowane tempo, którego w mieście na próżno szukać. To wszystko sprawia, że przedmieścia to znacznie przyjemniejsze miejsce do życia niezależnie od tego, czy jesteśmy tam samotni, czy też chcemy zamieszkać tam z rodziną. Przy większej dostępności przestrzeni publicznej przedmieścia mają bliższy związek z otaczającą naturą. Jest więcej drzew, zieleni, parków i terenów trawiastych, gdzie mieszkańcy mogą czuć się bardziej związani ze swoim środowiskiem. Oto kilka ciekawych propozycji za kupno mieszkania w okolicy Wrocławia.

Aleja Lawendowa, Kiełczów

To pięć imponujących budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej A, B, C, D, E. Budynki jednorodzinne są budynkami dwulokalowymi, czyli parter i pierwsze piętro zajmuje jeden apartament, II piętro i poddasze zajmuje z kolei drugi apartament. Budynek E jest standardowym domem jednorodzinnym. Owe mieszkania pod Wrocławiem posiadają małe tarasy z wyjściem na ogród od strony południowej. Górne apartamenty zostaną wyposażone w balkony. Zarówno dolne, jak i górne apartamenty będą wyprowadzone podłączenia do kominków. Do każdego apartamentu ma planowo przynależeć jedno miejsce parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie również aż pięć garaży. Wszystkie lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Trwająca właśnie budowa II etapu zakończy się pod koniec 2019 roku.

Kukuczki 7, Krzyki-Gaj

Osiedle to znajduje się w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wrocławia jakim są Krzyki-Gaj i bardzo łatwo można się tam dostać również z innych dzielnic. Te mieszkania znajdujące się w dzielnicy Wrocław Krzyki wyróżniają się przede wszystkim wysokim komfortem, zabezpieczeniami oraz dostępem do własnego miejsca postojowego w garażu. Okolica jest świetnie zagospodarowana z bliskością szkół i uczelni wyższych oraz obiektów rekreacyjnych i dużym zasobem terenów zielonych.

Mieszkanie okolice Wrocławia

Nowy Port, ul. Chałupnicza

Osiedle to zostało wybudowane nad samym brzegiem Odry. Jest to osiedle społeczne z bliskością takich miejsc jak piękne parki, a także sama rzeka. W pobliżu znajdują się liczne żłobki i przedszkola, sklepy czy też kluby fitness. Wygodna komunikacja miejska sprawa, że szczególnie łatwo można dojechać do innych części miasta, a bliskość Obwodnicy jest dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanych. Mieszkania są bardzo przestronne, każdy z nich ma balkon lub taras oraz dostępny jest garaż podziemny dla mieszkańców.