Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Ośrodek Przebudzenie

Ośrodek Przebudzenie

Wiemy, że bardzo trudno samodzielnie poradzić sobie z problemem i wyjść z nałogu. Presja otoczenia, spadek wiary w siebie i ciągłe poczucie winy tylko pogłębiają problem. Dlatego z pomocą przychodzi Ośrodek Odwykowy Przebudzenie.
Ośrodek leczenia alkoholizmu i uzależnień behawioralnych Przebudzenie znajduje się w miejscowości Ligota Piękna, zaledwie 10 km od północnej granicy Wrocławia. Położony jest na tyle daleko, aby szybko zapomnieć o hałaśliwym zgiełku miasta i na tyle blisko, aby szybko tu przyjechać, a odwiedziny najbliższych nie sprawiały kłopotów z dojazdem. Cicha, spokojna i zielona okolica to nieprzypadkowy wybór, ponieważ dyskrecja pacjentów jest sprawą priorytetową zarówno jak osiągnięcia najlepszych rezultatów terapii.

Rozpocznij nowe życie bez nałogów – Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dane firmowe:

Adres: ul. Leszczynowa 29, 55-114 Ligota Piękna

Kontakt mailowy: : osrodekprzebudzenie@gmail.com

Telefon: 733 123 300

Strona: http://osrodekprzebudzenie.org