Pandora Charms – prezent na każdą okazję!

Znalezienie idealnego prezentu to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzą charmsy od firmy Pandora, które nie tylko sprawdzają się przy każdej okazji, lecz dają także możliwość personalizacji biżuterii i nadanie jej osobistego wymiaru. 

Czym są Pandora Charms?

Charmsy od firmy Pandora stanowią element biżuterii modułowej umożliwiający samodzielne komponowanie bransoletek odpowiadających indywidualnemu charakterowi i poczuciu estetyki noszących je osób. Zostały one wykonane ręcznie z najwyższej jakości srebra lub złota oraz kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a także wysokiej klasy szkła Murano.

Charmsy doskonale pasują do oryginalnych bransoletek Pandora, na które mogą być zakładane pojedynczo lub w większej ilości, tworząc wspaniałe unikatowe kompozycje.  Są to ozdoby przeznaczone dla osób ceniących sobie elegancję, szyk i staranność wykonania.

Możliwość personalizacji bransoletek sprawia, że nawet osoby stroniące od tradycyjnej biżuterii są w stanie znaleźć coś dla siebie. Charmsy mogą być ponadto z powodzeniem traktowane jako zawieszki na szyję.

Pandora Charms – prezent, który spodoba się każdemu

Charmsy Pandora to prezent, który spodoba się każdemu. Dzięki systemowi doczepianych zawieszek można stworzyć biżuterię od podstaw, podporządkowując jej estetykę konkretnej osobie. Umożliwia to nie tylko nadanie ozdobie niepowtarzalnego wyglądu, lecz również daje miejsce na osobistą ekspresję i celebrację indywidualności.

Pośród wielu charmsów dostępnych w katalogu firmy Pandora bez trudu można znaleźć takie, które będą niosły ze sobą określone znaczenie – kojarzyć się z istotnym wydarzeniem z życia lub bliską osobą. Magia charmsów polega także na tym, że pasują do każdego stroju i każdej okazji od eleganckich przyjęć po niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi.

Jak wybrać charmsy na prezent?

Pandora oferuje bogaty wachlarz charmsów w dwóch kolekcjach – Moments i Essence – spośród których można wybrać zawieszki najlepiej oddające osobowość i gust obdarowywanej osoby.

  • Charmsy dla fanów filmów i książek 

W katalogu Pandora Charms znajdują się między innymi podobizny postaci znanych z popularnej serii Star Wars, które przypadną do gustu fanom tego filmu. Wśród zawieszek nie zabrakło też motywów z sagi literackiej i filmowej o Harrym Potterze dla miłośników przygód młodego czarodzieja.

  • Charmsy dla fanów Disneya 

Specjalne zestawy charmsów przedstawiające postaci i motywy z najbardziej znanych klasycznych produkcji Disneya, takich jak Myszka Miki, Kopciuszek, Alicja w Krainie Czarów lub Mulan to doskonały pomysł na prezent dla fanów animowanych produkcji.

  • Charmsy dla hobbystów

W katalogu Pandora Charms znajduje się wiele zawieszek pozwalających dać wyraz hobby obdarowywanej osoby. Można znaleźć coś dla miłośników muzyki, malarstwa, podróży, a nawet astrologii i ogrodnictwa.

Do zawieszek reprezentujących zainteresowania można też dołączyć charmsy przeznaczone dla konkretnego członka rodziny – mamy, siostry czy też cioci – lub zawieszki w postaci liter umożliwiające przedstawienie inicjałów bądź całych słów.

Każda okazja jest dobra, by ofiarować w prezencie Pandora Charms

Szeroki wybór charmsów daje możliwość skomponowania biżuterii dostosowanej do każdej okazji. W ramach prezentu urodzinowego można wybrać zawieszki w kształcie tortu lub świeczek, jako podarunek ślubny egzamin zdadzą z kolei obrączki.

Charmsy w kształcie serc, kłódek i kluczyków oraz symboli nieskończoności doskonale sprawdzą się przy różnych okazjach, na przykład urodzinach, rocznicach lub innych dniach o szczególnym znaczeniu. W katalogu firmy Pandora nie brakuje również zawieszek nadających się na prezent z okazji chrztu, komunii lub bierzmowania, pomagających uczcić szczególne wydarzenia z życia.

Ile kosztują zawieszki Pandora Charms?

Pandora Charms to piękna i starannie wykonana biżuteria w przystępnej cenie. Koszt jednej zawieszki różni się w zależności od wielkości i wykorzystanych materiałów. Wysokiej jakości ozdobne elementy są dostępne już za tylko 129 złotych!

pandora

Gdzie kupić Pandora Charms?

Oryginalne Pandora Charms można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży Eko-Karat oraz JUBILO. Kupując w tych salonach, klient ma absolutną pewność, że zawieszki będą idealnie pasować do oryginalnych bransoletek Pandora.

Osoby zainteresowane skomponowaniem spersonalizowanej biżuterii z użyciem charmsów mogą zapoznać się z katalogiem dostępnym na stronie internetowej sklepu i dokonać zakupu prezentu dla kochanej osoby bez wychodzenia z domu.