Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Pomysł na prezent dla faceta

Pomysł na prezent dla faceta

Widok mężczyzny spacerującego z plecakiem na plecach nikogo nie dziwi. Dla nich jest to bowiem najwygodniejszy sposób transportowania podręcznych drobiazgów. Panowie często niezwykle mocno przywiązani są do takiego rozwiązania, że trudno im jest nawet sobie wyobrazić, że mogliby skorzystać z innego wyrobu służącego do przechowywania portfela czy dokumentów. Przykładem alternatywy dla plecaka jest saszetka męska.

Saszetka – gustowny dodatek

Niewielka, skórzana torebka z paskiem umożliwiającym przewieszenie jej przez nadgarstek lub przypięcie do paska. Jest to idealne rozwiązanie, dlatego dziwić trochę może jakaś taka ogólna niechęć do takiego ekwipunku, szczególnie u młodszych wiekiem panów. Skąd się to bierze? Być może zbytnio owa saszetka męska kojarzona jest z damską torebką, a może nie podoba się inna jej nazwa, czyli pederastka. Jakby nie było, to oba powody są dość dziwne. Wszyscy bowiem wiedzą, że bez dokumentów, pieniędzy czy telefonu raczej na dłuższe wyjścia się nie rusza. Chcąc zabrać ze sobą wszystkie te elementy trzeba pomyśleć o wygodnym transporcie dla nich. Mężczyźni w głównej mierze stawiają na plecaki. Jednak muszą oni wiedzieć, że takie rozwiązanie nie jest dobre na każdą okazję i do każdego stroju. Warto posiadać gdzieś w zanadrzu jakąś inną opcję.

gentleman

Może to być aktówka, chociaż tego typu rozwiązanie kojarzone jest bardziej ze spotkaniami biznesowymi i do jeansów na pewno pasować ona nie będzie. Potem są już tylko torby męskie i saszetki. No i nieśmiertelny plecak. I tak na dobrą sprawę, to obojętnie co by się nie napisało o pederastkach, o jej zaletach to i tak panów nie da się tak łatwo przekonać do zmiany opcji. Z drugiej strony, czy rzeczywiście warto nakłaniać ich do zmiany upodobań? W zasadzie każdy człowiek jest wolny i ma prawo do własnego gustu. Można zachęcić, przedstawić pozytywne strony danego rozwiązania, ale nie można zbytnio nalegać. Często bowiem takie agresywne nagabywanie przynosi zdecydowanie odwrotny skutek. A jeśli jakiejś kobiecie bardzo zależy na tym, by jej mężczyzna zrezygnował z ciągłego noszenia plecaka, to można przy najbliższej okazji sprezentować jemu saszetkę męską. A nuż mu się spodoba i w bardzo szybkim tempie się do nowego rozwiązania przekona. Można przy tym uargumentować powód, dla którego został wybrany właśnie taki prezent, że przykładowo mężczyźni z taką pederastką w dłoni wyglądają na bogatszych. Większość panów od razu za tym uzasadnieniem jest w stanie pójść. To wszystko, rzecz jasna, pisane jest pół żartem pół serio. Bezpieczniej jednak będzie trzymać się zdania, że każdy ma prawo do samodzielnego wyboru i decydowania o samym sobie. Jeśli mężczyzna chce nosić plecak do garnituru, jeansów i dresów, to niech tak robi. A jeśli zechce przychylnym okiem spojrzeć na saszetkę męską to również miło. Poza tym być może nadejdzie czas, gdy stanie się ona bardzo na topie, tak jak to było lata wcześniej. Po czym można to wywnioskować? Ano po tym, że sympatykami pederastki są zazwyczaj panowie z przedziału wiekowego pięćdziesiąt plus.