Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Reklama video w galeriach handlowych – Mall TV – czym jest?

Reklama video w galeriach handlowych – Mall TV – czym jest?

Coraz częściej w centrach handlowych możemy spotkać ekrany, na których pojawiają się różne komunikaty. Często dotyczą one tego, co akurat dzieje się w danej galerii handlowej – pojawiają się informacje o nowo otwartych sklepach, zniżkach, promocjach, eventach. W końcu obecnie są to całe centra rozrywki, klienci chętnie spędzają tam czas i chcą wiedzieć co się dzieje. Właśnie te monitory to Mall TV i szansa na naprawdę skuteczną reklamę.

Dlaczego Mall TV działa?

Celem każdej firmy jest zwiększenie swoich zysków. W tym celu reklamujemy nasze produkty lub usługi. Aby taka reklama była skuteczna musi spełnić kilka kryteriów. Po pierwsze należy zwrócić uwagę. Po drugie dotrzeć do osób, które mogą potrzebować naszego produktu. Co więcej powinny być to osoby, które posiadają gotówkę, którą mogą wydać. Ważne jest także, żeby mieli czas zakupić nasz produkt lub skorzystać z naszej usługi. Mall TV daje nam gwarancje spełnienia wszystkich tych kryteriów.

Według badań Mall TV korzystnie wpływa na atmosferze w sklepie, dzięki czemu ludzie chętniej do niego wchodzą, spędzają w nim więcej czasu i chętniej do niego wracają. Taka jest opinia 90% respondentów.

Mall TV IMS

realizacja: IMS

Monitory, na których wyświetlane są reklamy rozlokowane są w ten sposób w galeriach handlowych, by znajdowały się w kluczowych węzłach komunikacyjnych. Zazwyczaj możemy je znaleźć przy schodach ruchomych, windach czy w strefach restauracyjnych. Dzięki temu większość klientów galerii zobaczy naszą reklamę. Badania pokazują, że 94% respondentów bezpośrednio styka się z takimi komunikatami podczas wizyty w centrum handlowym i ocenia je pozytywnie.

Osoby, które przebywają w centrach handlowych mają czas i finanse, by nabyć nasz produkt lub skorzystać z usługi. Są tutaj, na miejscu i dlatego to najłatwiejszy sposób na powiększenie naszych zysków. Co czwarta osoba przyznaje się, że podjęła decyzje zakupowe pod wpływem informacji, które zobaczyła na ekranie Mall TV. Co ciekawe 50% osób pamięta konkretne reklamy, a 15% po obejrzeniu wideo odwiedziło konkretny sklep.

Dodatkową korzyścią z tej formy reklamy jest fakt, że klienci jej oczekują. Nie jest to niechciany pop-up na naszym ulubionym serwisie czy przerwa reklamowa w telewizji. Klienci są przyzwyczajeni do tego, że w tym miejscu mogą się dowiedzieć o aktualnych promocjach, zniżkach czy ciekawych produktach i z chęcią pozyskują w ten sposób informacje.

Zaletą jest także nowoczesna forma reklamy. Dzięki nowoczesnym ekranom w naszej reklamie przekażemy więcej treści w krótszym czasie niż, np. przy wykorzystaniu ulotek. Jak pokazują badania dobrej jakości film jest chętniej oglądany niż czytany tekst. Zwłaszcza młodzi odbiorcy inaczej konsumują treści i wideo będzie dla nich dużo bardziej przystępne.

ekran mall tv

realizacja: IMS

Jak stworzyć skuteczną i ciekawą promocję w Mall TV?

Tworząc kampanię z wykorzystaniem Mall TV powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników. Bardzo ważny jest wybór odpowiednich centrów handlowych – najlepiej zdecydować się na te największe i najchętniej odwiedzane.

Dodatkowo powinniśmy wiedzieć jaki jest cel naszej komunikacji. Cała kampania musi być spójna. Jeżeli na monitorach informujemy o promocji w naszym sklepie to personel powinien być o tym wcześniej przygotowany i poinformowany. Mall TV sprawdza się najlepiej jako część spójnej kampanii reklamowej.

Monitory zapewnią nam na początku uwagę naszych potencjalnych klientów, jednak to od nas zależy czy ją utrzymamy. Jeżeli nasze wideo będzie nudne nie przyniesie zamierzonych rezultatów. Przekaz powinien być jasny i krótki, ale również atrakcyjny. Nasi potencjalni klienci muszą nie tylko zwrócić na niego uwagę, ale również zrozumieć go i zapamiętać.

Tego typu kampanie zawsze warto realizować ze specjalistami z doświadczeniem w tym zakresie. Podpowiedzą nam oni jak skonstruować wideo, jaki komunikat w nim zamieścić, jak długie powinno ono być. Eksperci w branży zadbają o to, aby była to unikalna historia otoczona niezapomnianymi obrazami. Bezcenne są rady jak odpowiednio wybrać miejsce i czas emisji naszego spotu. Pomogą również zadbać o całość kampanii dzięki czemu podniosą nasze zyski.

Zobacz inne ciekawe posty