Samochód, w którym poczujesz się jak młody Bóg

Piękna pogoda, delikatny wietrzyk i piękna kobieta u boku to doskonałe czynniki, które zachęcają do długich podróży kabrioletem. Duża ilość KM pod maską, stabilizacja toru jazdy i przyjemny pomruk z czterech rur wydechowych pod bagażnikiem.

Sprawdzamy czy serwis Volkswagena jest warty uwagi

Wystarczy tylko lekkie wciśnięcie prawego pedału by maszyna popędziła wprzód z lekkością. 100km/h osiągane jest już w kilka sekund, a jazda po krętych wirażach, gdzieś w okolicy słonecznej Prowansji to pestka! Marzeniem każdego mężczyzna jest taka przejażdżka, ale po co marzyć, skoro można to po prostu robić. Potrzebny jest nam tylko samochodów z otwieranym dachem i dużą ilością mocy. O to nie trzeba się martwić nawet jeśli posiada się starszy model samochodu – wystarczy nam tuning mechaniczny, a z pewnością nasz pojazd będzie konkurentem nawet dla takich marek jak Aston Martin, Ferrari czy Infiniti.

stockvault-international-geneva-cars-salon-2010113131

Najnowsze części z serwis VW Warszawa podniosą moc, polepszą dźwięk silnika i podniosą przyczepność do nawierzchni. Nawet najostrzejsze zakręty nie będą już stanowić problemu, a wyczuwalny swąd palonej gumy będzie sygnałem, że nasze auto chce jeszcze szybszej jazdy. Przyspieszenie na prostym odcinku to jest to, czego pragnie każdy żądny emocji facet – wystarczy tylko chwila, by 200 konny silnik dał nam 200km/h na liczniku. Przy takiej prędkości emocje są gwarantowane. Pamiętajmy także o pasażerce, która jedzie wraz z nami, wchodzenie bokiem w zakręt na pewno pozwoli jej poczuć ekscytację!

Moc to nie wszystko, liczy się jakość – mówi Waldek, pracownik serwisu