Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Survival

Survival

Survival to w najprostszym tłumaczenie sztuka przetrwania w bardzo niesprzyjających warunkach. By dogłębnie poznać metody przeżycia w miejscach, które nie zachęcają do spacerów należy poświęcić mnóstwo czasu na zdobywanie przydatnej wiedzy i poznanie wszystkich warunków jakie panują w danym miejscu.

Często niezbędne może być bicie się własnym instynktem, który nakazuje nam nie robić czegoś co jest niebezpieczne, jednak sztuka przetrwania polega na tym by zmierzyć się czym co stwarza zagrożenie lub wymyślić coś co pomoże nam zagrożenie uniknąć.

Specjalne jednostki wojskowe często przymusowo szkolone są w survivalu, by przeżyć muszą wytężyć swoje zmysły, instynkty oraz użyć całej swojej inteligencji w poszukiwaniu rozwiązań, które pomogą wybrnąć z trudnej sytuacji. Dla osób, które nie są związane z wojskiem organizowane są specjalne obozy survivalowe, podczas których amatorzy mocnych wrażeń mogą na własnej skórze doświadczyć bólu ale i adrenaliny.

Autor ikony wpisu: Juanfer Penagos