Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Torba typowo męska

Torba typowo męska

Mały dodatek a cieszy

Z czym kojarzyć może się kobieta? Oczywiście z ogromną torebką, w której nic nie może znaleźć. Ale czy torba jest rekwizytem przeznaczonym wyłącznie dla kobiety? W ostatnich latach już nie, ponieważ na rynku spotkać można bogatszą ofertę toreb męskich. Brzmi mało męsko? Być może, ale torby męskie bynajmniej takie nie są. Skąd jednak pomysł, aby panowie poruszali się po mieście z torbą na ramieniu? Jak się okazuje nie jest to tak zupełnie nowa moda. Jak się okazuje wieki temu była ona charakterystycznym atrybutem każdego dżentelmena. Ponoć to Ludwik XIV przyczynił się do tego, że torby przestały być przymiotem typowo męskim. Zaczął bowiem nosić spodnie z dużą ilością pojemnych kieszeń. Tym sposobem męskie torby odeszły do lamusa na jakiś czas. Ostatnio jednak przyszedł ich renesans. Dziś widok mężczyzny w towarzystwie aktówki nikogo nie dziwi, a nawet uchodzi za bardzo stylowy dodatek do ubioru eleganckiego. Neseser, jak zwykło też nazywać się wspomnianą aktówkę jest najstarszą z męskich toreb, ale współczesna jej wersja nieznacznie się różni od swojego prototypu, dlatego że możemy znaleźć w niej miejsce między innymi na laptopa. Inną dość popularną męską torbą jest listonoszka. Jak sama nazwa wskazuje nazwa została zaczerpnięta od torby wykorzystywanej przez listonoszy, a to dlatego że bardzo przypomina ją swoim krojem. Torba, która idealnie sprawdza się w przechowywaniu najpotrzebniejszych rzeczy, które trzeba zawsze mieć przy sobie, czyli dokumentów, portfela, telefonów i innych podobnych, to kopertówka. Jest to idealne rozwiązanie, gdy jest dany mężczyzna przewiduje, że w ciągu dnia będzie musiał przechodzić z miejsca na miejsce. Za sprawą tej torby ręce będzie mieć wolne, a wszystkie rzeczy bezpiecznie schowane w tym praktycznym dodatku. Jest jeszcze jeden rodzaj toreb męskich, bardzo popularny wśród ludzi biznesu.

torba

Galanteria podkreśli styl

Są to po prostu torby na komputer. Dzięki ich specjalnemu krojowi laptop może być bezpiecznie transportowany. Mimo tak bogatej oferty w dalszym ciągu można spotkać osoby, które nie są za bardzo przekonane do toreb dla mężczyzn. Torebka od lat towarzyszyła kobiecie i stąd występujące co jakiś czas tak sceptyczne podejście. Męskie czy nie na pewno się przydają i są bardzo praktyczne. Plecak bowiem nie pasuje do stroju formalnego, a tym bardziej wypchane po brzegi kieszenie. Dlatego dobrze, że istnieje jakaś alternatywna dla mężczyzn w postaci aktówki. Ale i inne torby świetnie się sprawdzają, ponieważ pan posiadający listonoszkę nie musi wszystkich szpargałów nosić w rękach, a dodatkowo ewentualne zakupy będzie gdzie schować i wygodnie przetransportować do domu. Wybór męskich toreb jest przeogromny, dlatego każdy mężczyzna może znaleźć coś dla siebie. Ważne, aby przed zdecydowaniem się na jakiś rodzaj odpowiedział sobie na pytanie do czego ma służyć. Nie warto bowiem kupować aktówki panu, la którego strój formalny jest udręką i na całe szczęście nie musi zbyt często go zakładać. W takiej sytuacji lepiej zaopatrzyć się w listonoszkę lub sportową torbę przez ramię. Obie na pewno świetnie się sprawdzą w załatwianiu codziennych spraw.