Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Trzy najlepsze serwisy Forda na Śląsku

Trzy najlepsze serwisy Forda na Śląsku

Meszkając na Śląsku i zastanawiając się do jakiego serwisu Forda wybrać się z naszym autem, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim to, co tak naprawdę oznacza dobry serwis. Według klientów największym zainteresowaniem cieszą się bowiem Mart Auto Serwis, City Car czy Time Car. Na tle konkurencji ostatni z nich wyróżnia się jednak pakietami dedykowanymi, a więc pakietem ekonomicznym, standardowym i premium. Przejdźmy jednak do szczegółów..

Dobry serwis samochodowy — czyli jaki?

Jako że serwis samochodowy stanowi zespół pracowników, ich doświadczenie to podstawa. Profesjonaliści w swym fachu potrafią bowiem naprawdę zdziałać cuda. Co prawda, liczy się również samo podejście do klienta. Z reguły na pierwszy rzut oka widać czy dany mechanik liczy na szybki i łatwy zysk, czy jednak podchodzi do sprawy poważnie. Kiedy jednak mamy wątpliwości, rozwiać powinien je szczegółowy wywiad.

Dobry serwis samochodowy, to taki w którym rzetelnie sprawdzana jest bowiem historia auta. Nie powinno obejść się więc bez pytań o objawy wszelkich usterek czy wcześniejsze awarie. Świadczy to  o zaangażowaniu mechanika i jego profesjonalnym podejściu. Nie bez znaczenia pozostaje również wyznaczenie konkretnego terminu wizyty.

W przypadku serwisów, takich jak serwisy Forda największą zaletą jest też fakt, że kontakt z wieloma samochodami tej samej marki, umożliwia bardzo szczegółowe ich poznanie. W ten sposób mechanicy nabierają doświadczenia i radzą sobie nawet z najbardziej nietypowymi usterkami danych modeli.

Serwis samochodowy – co powinno się sprawdzić?

Tak czy inaczej, już w trakcie samej naprawy auta, powinniśmy sprawdzić, czy w serwisie panuje… porządek. Owszem. Chodzi oczywiście o względny ład i zachowanie pewnych standardów. Na uwadze warto mieć również to, czy spisywany jest na bieżąco tak zwany kosztorys. Dlaczego? Z prostego powodu — mechanik powinien powiadomić nas na piśmie o planowanych przez niego czynnościach, a to wiąże się po prostu z szacunkowym kosztorysem. Nie bez znaczenia pozostaje również protokół przyjęcia auta, który określi jego stan, na przykład poziom paliwa czy przebieg. Na koniec zwróćmy uwagę na wnętrze naszego samochodu. Zabezpieczenie go tak, by nie uległo zabrudzeniu powinno być jedną z praktyk zaufanego mechanika. Owinięcie kierownicy folią lub założenie pokrowce na fotele, to w wielu serwisach zwykły standard.

Przy samym odbiorze naszego samochodu zwróćmy z kolei uwagę na to, czy aby na pewno wymontowane części są do wglądu. Rzecz jasna nie musimy ich ze sobą zabierać, ale okazanie dowodzi, że faktycznie zostały one wymienione. To co jednak jest najważniejsze w tym momencie serwisowania, to dokładny wykaz czynności, jakie dokonano. A więc spis wymienionych części i działań. Takie pismo będzie na pewno potrzebne w razie ewentualnej reklamacji, dlatego nie dajmy się spławić i poprośmy o jego wydanie.

Serwis ford — Bytom, Tychy, Chorzów

Wspomniany już Time Car, to niezależny serwis Ford w Katowicach obsługujący klientów z miast takich jak: Bytom, Tychy, Chorzów czy Ruda Śląska. Spełniając powyższe wymagania, serwis oferuje mnóstwo specjalistycznych usług, a więc serwis ogumienia czy klimatyzacji.

Oddając samochód do naprawy w tego typu miejsce, mamy pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i sprawnie. W końcu mechanicy znający praktycznie każdy model dalej marki od podszewki i cieszący się dobrymi opiniami, to gwarancja zadowolenia klienta.