Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Wizualizacja 3D – innowacyjna metoda w sprzedaży mieszkań

Wizualizacja 3D – innowacyjna metoda w sprzedaży mieszkań

W czasach obecnych, kiedy jesteśmy cały czas w biegu, szukamy sposobów jak zaoszczędzić parę chwil. Szukanie i wybór nowego lokum jest zajęciem czasochłonnym. Z pomocą przychodzą nam trójwymiarowe wizualizacje. Obecnie najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem ukazania lokalu jest wirtualny spacer.

Na czym to polega?

Wizualizacje trójwymiarowe opierają się na przeniesieniu oblicze lokalu pod postacią trójwymiarowego modelu na ekran komputera. Przetransferowany widok ukazuje szczegółowo wygląd pomieszczenia, które można zobaczyć tak, jakbyśmy naprawdę poruszali się po danym lokalu. W ten sposób, siedząc przed komputerem, za pomocą kilku kliknięć myszką, możemy zapoznać się z potencjalnym obiektem zakupu. Ta nowoczesna technologia pozwala także na taki podgląd również na innych urządzeniach, takich jak smartfon czy latop. Całkowite odwzorowanie jest dla klienta bardziej interesujące oraz pozwala potencjalnemu nabywcy na zobaczenie go, bez ruszania się z domu.

Wizualizacje 3D

Wizualizacje wnętrz to niezwykle ciekawa odnoga projektowania graficznego. Polecam Wam zapoznać się z przykładowymi projektami takich wizualizacji: dla domów, mieszkań, loftów czy innych wnętrz > http://visualside.pl.

Wizualizacja w handlu

Firmy, które podjęły decyzję o zastosowaniu wirtualnych wycieczek, cieszą się większym zainteresowaniem klientów. Korzystając z trójwymiarowych wizualizacji, sprzedaż jak i poszukiwanie lokali jest znacznie szybsze i wygodniejsze.

Jest to – trzeba przyznać – innowacyjna metoda w handlu nieruchomościami. Nabywcy, jak i handlowcy mają ułatwioną sprawę. Za pomocą wirtualnych spacerów, możemy „przechadzać” się także po  wielu hotelach, biurach, restauracja i sklepach bez opuszczania domowego fotela.

Koszt wykonania wizualizacji 3D – co powinieneś wiedzieć?

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem wykonania wizualizacji trójwymiarowej, powinieneś naszykować sobie listę / materiały na temat obiektu, który ma zostać zwizualizowany w 3D. Zleceniobiorca będzie chciał wiedzieć, czy posiadasz wymiary, rysunki techniczne, zdjęcia obiektu.  Wykonawca będzie potrzebował szczegółów na temat zakresu jego pracy. Z tą wiedzą będzie potrafił nakreślić koszt tej wizualizacji.

Jak to się robi?

Na początek – zwracamy się z tym do określonej, profesjonalnej firmy. Zlecając wizualizację odpowiedniej firmie, można być pewnym, że nad naszym zleceniem będą działać wykwalifikowane osoby: grafik, fotograf, designer, inżynier… Każdy wizualizacja jest na swój sposób wyjątkowa, więc wymaga spersonalizowanego podejścia. Z takim zespołem nie ma mowy o przypadkach czy niedociągnięciach.

Koszty wizualizacji – od czego zależą

Wymaga kwota za wizualizacje zależy między innymi od tego, jak bardzo dana wizualizacja ma przypominać obraz rzeczywisty. Im jest bardziej naturalna, tym jest bardziej czaso- i pracochłonna, więc automatycznie koszty rosną. Kolejną rzeczą wpływającą na to, jest zależność od tego ile i jakiej jakości dokumentów bazowych dostał zleceniobiorca. Im mniej, tym więcej rzeczy będzie musiał zrobić od podstaw. Znaczenie na wysokość zapłaty ma także ilość ujęć, konkretna rozdzielczość pliku w ostatnim stadium oraz ilość ewentualnych poprawek.