Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Puść sobie e-dymka. Sprawdzamy ile warty jest smakowy tytoń

Puść sobie e-dymka. Sprawdzamy ile warty jest smakowy tytoń

Rynek papierów jest stabilny. Liczba palaczy nie wzrasta, wręcz przeciwnie – maleje. Za to ci, którzy palą coraz rzadziej rzucają na stałe palenie – wolą korzystać z elektronicznych papierosów.

Czym są elektroniczne papierosy? To nic innego jak maszyna, do której wlewa się płyn zawierający substancje znajdujące się w tytoniu papierosowym, z wyłączeniem substancji smolistych, tak szkodliwych dla zdrowia człowieka – nie tylko dla palacza aktywnego ale również dla biernego. E-papieros przybiera wiele postaci, ale jego najważniejszym działaniem jest zapewnienie radości osoby, która go używa. Zastępuje zwykłego papierosa i oszczędza płuca.

Zwłaszcza, że substancje w e-papierosie można stopniowo ograniczać, po kilku miesiącach możemy całkiem pozbyć się szkodliwym dla płuc substancji, zostanie nam tylko palenie tytoniu smakowego, który nie ma negatywnych wpływów na nasze zdrowie.

No Smoking!

Do wyboru są całe dziesiątki rodzajów, klienci mogą przebierać w ofertach. E-papieros posiada również wyjątkową zaletą – można z niego korzystać również w budynkach, gdyż dym, który wypuszczamy z ust to tylko para wodna. Pozostaje oczywiście kwestia etyki oraz kultury, jednak coraz więcej firm zgadza się na korzystanie z e-papierosa w swoich lokalach.