Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Dieta pudełkowa – kiedy się na nią zdecydować?

Dieta pudełkowa – kiedy się na nią zdecydować?

Kiedy nasze żywienie znacznie odbiega od normy, jesteśmy ciągle przemęczeni, jemy tylko wtedy kiedy mamy czas i tylko to, co wpadnie nam w ręce – czas na zmianę w postaci diety. Nie bez powodu istnieje powiedzenie ‘’jesteś tym co jesz’’ – gdy zaczniemy zmieniać nasze stare przyzwyczajenia w nowe – bardzo szybko zauważymy efekty. W momencie, kiedy chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu zalegającego w naszym organizmie, również można zdecydować się na zmianę żywienia poprzez dietę pudełkową. Nigdy nie jest za późno na poprawę naszego wyglądu i stylu życia.

Co jest najważniejsze przy takiej diecie?

Decydując się na rozpoczęcie diety pudełkowej musimy sobie jasno określić cele, jakie chcemy podczas takiej diety osiągnąć. Wiele osób stawia na pierwszym miejscu poprawę sylwetki i poprawę jakości naszego życia. Nie da się przecież funkcjonować dobrze, kiedy nasza dieta jest uboga w większość witamin. Dużo osób podczas diety decyduje się na połączenie diety z ćwiczeniami. Te dwie czynności idą ze sobą w parze i warto poświęcać godzinę czy dwie na proste ćwiczenia, żeby nasz organizm się wzmocnił. Dużo nam także da wsparcie drugiej osoby, która także zdecyduje się na nowy, zdrowszy tryb życia – będziemy mieli więcej motywacji, żeby się nie poddać i nie ulegać ‘’jedzeniowym’’ pokusom.

Ile powinna trwać dieta pudełkowa?

W zależności od rodzaju wykupionej diety, zazwyczaj jest to okres czasu od tygodnia do miesiąca. Przyzwyczajenie się bowiem do nowej diety musi zająć nam trochę czasu. Dla naszego organizmu, wprowadzenie wielu nowych nawyków i posiłków wiąże się z lekkim szokiem. Jeżeli nigdy nie prowadziliśmy zdrowego trybu życia i od lat próbujemy walczyć z nadwagą – taka dieta pudełkowa zapewne będzie dla nas doskonałą szansą. Wielka zmiana wprowadzona do naszego życia z dnia na dzień zdziała cuda, jeżeli będziemy przestrzegać wszystkich zasad diety.

Kiedy ją zakończyć?

Załóżmy, że kupujemy dietę na okres trzech tygodni i za cel obraliśmy sobie zrzucenie kilku kilogramów i zwalczenie przewlekłego zmęczenia lub bezsenności – musimy wziąć sięga siebie, jednak dzięki gotowej diecie nie będzie to aż tak trudne. Istnieje mnóstwo rodzajów ‘’diety cud’’, jednak tak naprawdę mało z nich działa.

W trakcie korzystania z diety cateringowej możemy poznać wiele potraw i produktów, z jakimi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Wiele zdrowych połączeń czy dodatków na długo pozostanie nam w pamięci i po zakończeniu diety sami będziemy ich używać. Jeżeli widzimy, że nasza dieta po pewnym czasie zaczyna działać – wiemy, że jesteśmy na dobrej drodze i nie musimy stosować jej przez dłuższy czas, niż ten, który został nam ustalony przez dietetyka.

Po diecie

Wiele osób boi się powrotu do starych nawyków po zakończeniu diety. Jednak koniec diety nie musi wiązać się z końcem zdrowego trybu życia. Przez trzy tygodnie stosowania takiej diety, bardzo się do niej przyzwyczajamy, a co za tym idzie – chcemy już zawsze odżywiać się w ten sposób, zwłaszcza gdy widzimy pozytywne efekty diety.