Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Domki w Krynicy – ceny i warunki

Domki w Krynicy – ceny i warunki

Krynica Zdrój to piękne, uzdrowiskowe miasteczko położone w sercu polskich gór. Jeśli aktywny wypoczynek lubisz łączyć z niecodzienną lokalizacją i możliwością zwiedzania miasteczka, Krynica Zdrój to zdecydowanie miejsce dla ciebie i twoich przyjaciół lub rodziny. Tylko tu zaczerpniecie zdrowia z wód leczniczych i doświadczycie na własnej skórze ciszy i spokoju miasteczek sanatoryjnych. Gdzie jednak zatrzymać się w Krynicy? Jak wyglądają standardy domków i z jakimi cenami należy się liczyć wynajmując domek na Wichrowych Wzgórzach?

Dlaczego właśnie domki?

Dlaczego domek, a nie hotel lub pensjonat? Domki letniskowe to przede wszystkim klimat i prywatność, których nie doświadczycie nigdzie indziej. Wybierając się w góry większą grupą warto przemyśleć wynajem domku, dzięki któremu faktycznie spędzicie czas razem, bez konieczności rozchodzenia się do osobnych pokoi hotelowych.

To oczywiście również dogodność pod względem znalezienia wolnych miejsc – przy dużych grupach ciężko jest bowiem trafić na odpowiednią ilość wolnych pokoi w jednym hotelu i pensjonacie. W domku możecie natomiast cieszyć się wolnością bez wścibskich sąsiadów za ścianą. Domki w Krynicy Zdroju to doskonała zarówno pod względem cen, jak i standardów konkurencja dla pensjonatów i hoteli, zapewniająca idealne doświadczenia z pobytu w górach.

Kompleks Wichrowe Wzgórza to wspaniałe rozwiązanie, które w niedalekiej odległości od centrum miasteczka pozwoli wam zapomnieć o jakichkolwiek miejskich niedogodnościach.

Ceny domków letniskowych

Zaskakującą dla wielu turystów kwestią są koszty związane z wynajmem domku. Okazuje się bowiem, że rozwiązanie takie jest cenowo niezwykle zbliżone do tradycyjnych hoteli i pensjonatów, w momencie gdy oczywiście zdecydujecie się na wycieczkę z maksymalną ilością mieszkańców w domku, a więc w 9-osobowej grupie. W sezonie zimowym (pomijając ferie, święta czy okres sylwestrowy) koszt wynajmu domku na jedną dobę to 499 złotych, a więc 55 złotych od osoby za dobę w przypadku dużych, 9-osobowych grup. Latem ceny są jeszcze korzystniejsze! Warto przy tym pamiętać, że płacimy tu nie tylko za sam fakt posiadania wolnostojącego domku, ale i wysoki standard wyposażenia, o który postarali się właściciele kompleksu na Wichrowych Wzgórzach.

Standardy domków

Każda chatka to urocze, jedyne w swoim rodzaju miejsce dla większych grup i rodzin, w których chętnie spędzicie długie wieczory z grami, biesiadami i wspólnymi biesiadami. Do dyspozycji gości kompleksu, na trenie domków znajdują się aż trzy sypialnie ( w tym jedna 4-osobowa, jedna 3-osobowa i jedna 2-osobowa), 2 łazienki, miejsce do suszenia butów narciarskich i przechowywania nart, salon biesiadny oraz aneks kuchenny. Dodatkowym atutem są znajdujące się przy domkach baseny letnie, które pozwalają na dobrą zabawę i relaks bez opuszczania kompleksu.

Domki zostały urządzone w rustykalnym stylu, choć utrzymane zostały przy tym wysokie standardy wyposażenia. Eleganckie wnętrza, piękna okolica domków i cudowny widok na góry w odległości kilkunastominutowego spaceru to chyba najlepszy element domków letniskowych w Krynicy Zdroju. To wciąż mało uczęszczana okolica, która ma do zaoferowania znacznie więcej, niż największe skupisko polskich sanatoriów. Zaproś znajomych i rodzinę na górską przygodę pełną spacerów, zabawy i wypoczynku. W domkach letniskowych poczujecie się jak na prawdziwych wczasach i zżyjecie się z lokalną ciszą i spokojem, których tak bardzo brakuje wszystkim na co dzień.

Zobacz inne ciekawe posty