Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Najlepszy podkład do Twojej cery

Najlepszy podkład do Twojej cery

Rolą podkładu do twarzy jest zakrycie wszelkich niedoskonałości skórnych. W zależności od naszych potrzeb, ewentualnych problemów skórnych i typu cery, możemy dobrać podkład, który dodatkowo wyrówna koloryt naszej twarzy. Obecnie, coraz większą popularnością cieszą się podkłady nadające naszej skórze matowy wygląd. Skóra twarzy wygląda wówczas naturalnie i estetycznie. Odpowiedni podkład stanowi absolutną podstawę przy dobieraniu odpowiednich kosmetyków do makijażu. Dzięki niemu, nasza skóra wygląda estetycznie i elegancko.

Jak wybrać podkład do twarzy?

To, jaki wybierzemy podkład, powinno być podyktowane od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Istotne są również taki czynniki jak wiek, ogólny stan naszej skóry, typ cery oraz to, czy jest problematyczna. Cera, która jest wolna od problemów skórnych, nie wymaga mocniejszego krycia. W przypadku cery normalnej, idealnym wyborem będzie dobór podkładów, które ujednolicą koloryt – czyli podkłady lekko kryjące. Cera tłusta jest bardziej wymagająca – warto w takim przypadku zainwestować w podkłady matujące. Ich rolą jest wydłużenie efektu zmatowionej skóry.
Mocniejsze podkłady sprawdzą się przy cerze problematycznej. Dzięki nim, można zakryć każdy typ niedoskonałości oraz dokładnie wyrównać koloryt skóry. Podkłady do cery problematycznej bardzo często mają dodatkowe właściwości – np. antybakteryjne. Taka opcja pozwala nam nie tylko dobrze wyglądać na co dzień, ale i wpływać korzystnie na stan naszej cery.
Jeśli jesteśmy posiadaczkami skóry suchej i wrażliwej, warto postawić na podkłady rozświetlające. Są one bardzo delikatne i zapewnią efekt rozświetlenia i dodania blasku skórze twarzy.

Podkład – wybieramy kolor

Typ cery to nie jedyny aspekt, na jakim powinnyśmy się skupiać, wybierając odpowiedni podkład. Jedną z bardziej istotnych kwestii jest kolor podkładu. W każdym przypadku, podkład powinien być kompletnie niewidoczny. Dobór odpowiedniego koloru nie zawsze jest prosty, jednak warto testowa próbki, zanim kupimy odpowiedni produkt. Wiele kobiet testuje różne kolory podkładów na zewnętrznej stronie dłoni, jednak trzeba pamiętać że kolor skóry na ręce znacznie może różnić się od skóry twarzy.
Istnieją 3 podstawowe odcienie podkładów, które wyróżnia się podczas dobierania odpowiedniego typu podkładu.

  • Odcień ciepły jest przeznaczony dla kobiet o żółtej karnacji, która cechuje się ciepłymi tonami.
  • Odcień zimny to idealna opcja dla kobiet o karnacji o chłodnych i różowych tonach.
  • Neutralne odcienie podkładów, to odpowiedź dla karnacji, która nie posiada wyraźnych kolorów

Najlepiej testować podkład na skórze żuchwy. Jeśli zamawiamy produkty przez Internet i nie mamy możliwości wykorzystać próbnika, warto jest wybierać takie kolory podkładów, które będą jak najbardziej zbliżone do tych, które stosujemy.

Formy podkładów do cery

Oprócz koloru podkładu i jego zastosowania, warto zwrócić uwagę na to, w jakiej występuje formie. Dziś, każda kobieta może wybrać odpowiedni podkład w butelce, sztyfcie czy w tubce. Poza tym, że pozwalają one na wygodne i higieniczne nałożenie podkładu, to jeszcze dobrze prezentują się w naszej kosmetyczce.
Odpowiednio dobrany podkład pozwoli nam nie tylko zadbać o piękny wygląd naszej cery każdego dnia. Dzięki produktom wysokiej jakości, możemy również zadbać o stan naszej cery. Dziś można dostać wiele podkładów, które posiadają dodatkowo witaminy i substancje, które mogą pozytywnie wpłynąć na stan naszej skóry twarzy. Producenci podkładów dbają o kobiety w każdym wieku i o każdym typie cery.