Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

OneDayClinic

OneDayClinic

Poszukujesz miejsca we Wrocławiu, w którym doświadczona kadra lekarzy specjalistów pomoże Ci poznać przyznać przyczynę Twoich problemów ze wzrokiem?

Zgłoś się do profesjonalistów z kliniki Okulistyczno- Optycznej OneDayClinic, która przede wszystkim specjalizuje się w pomocy dla polskich pacjentów w leczeniu zaćmy zagranicą.

Okulista, optyk i optometrysta w jednym miejscu? Z OneDayClinic wszystko jest możliwe! Sieć nowoczesnych klinik optyczno-okulistycznych, oferuje swoim klientom wachlarz wszelkich usług, dzięki którym oczy będą miały zapewnioną pełną ochronę oraz wsparcie najlepszych specjalistów. Wykwalifikowana kadra, z wieloletnim doświadczeniem, przebada nasze oczy na NFZ lub prywatnie, a następnie wykona odpowiednie kroki, które przełożą się na lepsze zdrowie oczów klientów. W ofercie znajdziemy między innymi: darmowe badanie wzroku, dobór okularów, poradnia terapii widzenia dla dzieci, leczenie zaćmy oraz zespołu suchego oka. Zapraszamy do współpracy!

Badania diagnostyczne wykonywane w sieci centr Okulistyczno- Optycznych pozwalają ocenić rodzaj i zakres problemów związanych ze wzrokiem. Specjalistyczny sprzęt posiadany przez placówkę pozwala uzyskać miarodajne wyniki i szybko zareagować w razie potrzeby.

 

Dane firmowe:

Adres: ul. Strzegomska 202A, 54-432 Wrocław

Kontakt mailowy: biuro@onedayclinic.pl

Telefon: 71 356 97 08

Strona: https://www.onedayclinic.pl/centrum-okulistyczno-optyczne-wroclaw/