Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Chemia z Niemiec – najpopularniejsze produkty w 2019

Chemia z Niemiec – najpopularniejsze produkty w 2019

Chemia z Niemiec jest uwielbiana przez Polaków od wielu lat. Detergenty naszych zachodnich sąsiadów cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród starszych, jak i tych młodszych osób. Dlaczego zdecydowanie warto zastąpić polskie produkty niemieckimi odpowiednikami? Przedstawiamy produkty, które są najbardziej popularne wśród Polaków w tym roku.

Chemia, która lepiej działa

Niemieccy producenci dostarczają chemię gospodarczą na zachodni oraz na polski rynek. Z pozoru są to identyczne produkty, niestety efekty ich użytkowania są bardzo różne. Okazuje się bowiem, że niemiecka i polska chemia różni się od siebie przede wszystkim poziomem skoncentrowania środków czyszczących. W tych niemieckich proszkach, płynach do prania i tabletkach do zmywarek liczba środków odplamiających oraz myjących jest znacznie wyższa, natomiast produkty przygotowywane z myślą o polskim rynku są znacznie bardziej rozcieńczone. Z tego właśnie powodu taka sama ilość polskiego oraz niemieckiego proszku do prania lub też zwykłego płynu do płukania daje całkowicie inny rezultat. Dystrybutor środków czystości  dowozi na polski rynek produkty z Zachodu, które są tworzone na potrzebę polskiego rynku. Są to proszki do prania oraz detergenty w oryginalnych, niemieckich opakowaniach, dzięki czemu zyskujemy większą pewność, że są o wiele lepiej skoncentrowane niż ich odpowiedniki w naszym kraju.

Co ważne, niemieckie środki są o wiele bardziej wydajne. Aby uzyskać doskonały efekt czystości i świeżości używa się ich o wiele mniej niż polskiej chemii, a cena obu produktów jest spokojnie porównywalna. Niemieckie środki starczają na o wiele dłużej, co w praktyce oznacza, że jedno sprzątanie lub też zwykłe pranie kosztuje znacznie mniej. Warto także wiedzieć, że użytkownicy tych produktów wskazują, że ich zapach jest również przyjemniejszy i dłużej się utrzymuje, a całe sprzątane powierzchnie lśnią doskonałą czystością. Podobnie jest również z ubraniami, które przez długie lata są doskonale białe i odporne na trudne do zwalczenia plamy.

Idealnie czysty dom

Dystrybucja chemii do czyszczenia daje możliwość uzupełnienie asortymentu sklepu z tego typu środkami z kiosku czy też innego punktu w wydajne i skuteczne niemieckie produkty do sprzątania, a nawet prania. Dobra hurtownia dostarcza najwyższej jakości chemię gospodarczą w atrakcyjnych cenach, a następnie sprzedawca detaliczny zarabia o wiele więcej mimo niskiej ceny końcowej artykułu.
Bardzo wielu Polaków kupuje tylko i wyłącznie niemieckie środki czystości, ponieważ korzysta z nich już od wielu lat i dostrzega zdecydowane różnice pomiędzy skutecznością polskich, a tych zagranicznych produktów do sprzątania. Uzupełnienie asortymentu sklepu o chemię z Niemiec pozwala pozyskać lojalnych klientów, którzy będą regularnie kupować środki chemiczne z zachodu.

robienie prania

Najpopularniejsze produkty w roku 2019

Obecnie największą popularnością cieszą się proszki do prania, płyny do płukania, a także odplamiacze. I mowa jest tutaj nie tylko o tych tradycyjnych odplamiaczach, ale również tych w sprayu, czy też w mydle. Każda osoba może wybrać dla siebie coś wygodnego, co będzie dla niego doskonałym zastosowaniem. Warto również inwestować w środki czyszcząc, czy to w chusteczki do czyszczenia, czy też odpowiedni olejek do pielęgnacji różnego rodzaju mebli. Ogromną popularnością cieszą się w ostatnim czasie płyny, a także żele do WC, albo tradycyjne żele do udrażniania rur w domu. Jak widać tych produktów jest naprawdę bardzo dużo, warto zainwestować w ich jakość, ponieważ dzięki nim znacznie lepiej zadbamy o nasz dom i nasze przedmioty.