Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Czym jest oprogramowanie KQS i jakie są korzyści z jego zastosowania?

Czym jest oprogramowanie KQS i jakie są korzyści z jego zastosowania?

Oprogramowanie KQS jest stworzone by móc zaprojektować sklep internetowy oraz zainstalować go na własnym serwerze co jest jednoznaczne z możliwością zrezygnowania z comiesięcznych opłat za wynajem oprogramowania. Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie sklepu internetowego daje szerokie możliwości związane z promocją i rozprzestrzenianiem informacji o danej firmie i jej produktach bądź usługach. Dobrze zaprojektowany i przemyślany sklep internetowy sprawi, że klienci zainteresują się jego asortymentem oraz chętnie będą dokonywali zakupów. Warto pamiętać, że źle zaprojektowany sklep sprawi, że nie będzie on interesujący atrakcyjny dla klientów i nie będą chętnie korzystali z możliwości zamówienia online wybranych przez siebie produktów, dlatego tak ważne jest dokładne przemyślenie szaty graficznej wyglądu i funkcjonalności zakładanego sklepu internetowego, który będzie satysfakcjonujący zarówno dla klientów, a także nie obciąży nas jako przedsiębiorców kosztami.

 

Zalety oprogramowania KQS

Wybranie oprogramowanie KQS wiąże się z wieloma zaletami jego wykorzystania. Jest ono przeznaczone do prowadzenia sklepu internetowego i zostało oparte na języku PHP oraz na bazie danych MySQL. Dzięki temu daje nam to możliwość instalacji dostępnych serwisów hostingowych oraz gwarantuje sprawne działanie. Program posiada wszelkie podstawowe funkcjonalności, które są niezbędne w procesie sprzedaży w internecie, a także rozszerzone mechanizmy oraz możliwość wprowadzenia automatycznych funkcji, które dodatkowo sprawiają, że zakupy będą bardziej atrakcyjne dla klientów i wygodne.

Oprogramowanie sklepu KQS.store jest bardzo proste w obsłudze i automatyczne. Wszelkie działania wykonuje się w panelu administracyjnym za pomocą przeglądarki. Jest możliwe zarządzanie dowolnie szatą graficzną strony internetowej, a także korzystanie z gotowych szablonów graficznych, które jeszcze bardziej ułatwiają wybór odpowiedniego wyglądu. Sklep zapewnia nielimitowaną ilość wprowadzonych produktów z możliwością segregacji ich według kategorii. Umożliwia on również wprowadzenie konkretnych poziomów cenowych, obliczanie cen produktów w oparciu o ustawione marże, a także sprzedaż dóbr w większych, zbiorczych opakowaniach, a także gradacje cen w zależności od jej ilości. Dużą zaletą jest również pełna kontrola nad stanami magazynowymi, ilością produktów, które zostały sprzedane i które zostały na stanie magazynu.

sklep kqs

Co zyskujemy dzięki sklepowi KQS

Dzięki KQS.store możliwe jest wprowadzenie skutecznych działań marketingowych takich jak budowanie programów lojalnościowych i partnerskich, a także możliwe jest wygodne rozporządzanie rabatami, bonami kwotowymi, a także ustalanie promocji czy zniżek co skutecznie zachęci klientów do wykonywania zakupów w danym sklepie. Możliwe jest również ustalenie odpowiednich filtrów, które umożliwiają klientowi dostosowanie cech poszukiwanych produktów. Klient będzie mógł sprawdzić historię swoich zamówień oraz kwotę kupowanych produktów i dostosować odpowiednią wersję językową strony zależności od potrzeb. Możliwe jest również ustawienia automatycznych e-maili, które zostaną wysłane do poszczególnych klientów, którzy dokonają zakupu na stronie sklepu. Aby dodatkowo ułatwić i zwiększyć zadowolenie klientów, a także przyspieszyć dokonywanie zakupów możliwe jest zintegrowanie strony internetowej z bankami lub platformami, a także porównywarkami cenowymi, które zwiększą komfort dokonywanych zakupów.

Klienci lub zainteresowani zakupem na stronie internetowej KQS mogą w wygodny sposób dokonywać zakupów z wykorzystaniem różnorodnych mechanizmów, które jeszcze bardziej z większą wygodę i komfort działań. Przedsiębiorcy chętnie wybierają KQS.store ponieważ dzięki swoim różnorodnym funkcjonalnościom i sprawnym działaniu jest on dostateczny i satysfakcjonujący aby prowadzić zarówno małe jak i rozbudowane duże sklepy internetowe niezależnie od sprzedawanych produktów.

 

Osoby zainteresowane wdrożeniem sklepu KQS powinny zapoznać się z oferta firmy Sucro, która oferuje projektowanie i instalowanie projektów. Każdy z nich jest dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz cechuje się innowacyjnymi rozwiązaniami. Oferta firmy Sucro dostępna jest pod adresem www – http://www.sucro.pl.