Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

KHG Group

KHG Group

KHG Group to kancelaria prawna, która pomaga swoim klientom w różnych dziedzinach prawa oraz biznesu.

Siedziba mieści się na dolnym śląsku w mieście Wrocław. Zespół KHG Group tworzą specjaliści w tym między innymi radcowie prawni, adwokaci, doradcy podatkowi, doktorzy nauk prawnych, specjaliści ds. bezpieczeństwa informacji, również w zakresie zagadnień związanych z RODO oraz AML, prawnicy z ukierunkowanymi specjalizacjami, doradcy restrukturyzacyjni oraz windykatorzy.

Cała kadra pracownicza składa się z ponad 25 osób.

Ponadto ściśle współpracuje z biurem detektywistycznym – do celów między innymi wywiadu gospodarczego oraz z rzecznikiem patentowym, w celu skutecznej obsługi zagadnień patentowych.

Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia strony internetowej KHG Group.

Adres: ul. Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław

Kontakt mailowy: sekretariat@khg.pl

Telefon: +48 71 796 41 65

Strona: https://khg.pl

Zobacz inne ciekawe posty