Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Kupujemy blat kuchenny – z czego mogę korzystać?

Kupujemy blat kuchenny – z czego mogę korzystać?

Z jakich materiałów mogę zamówić blat kuchenny?

Najpopularniejsze materiały na blaty kuchenne – laminat, granit, drewno, szkło, kamień kompozytowy, stal nierdzewna – mają różne zalety, dlatego tak ważne jest, aby spojrzeć na wszystkie czynniki. Oto, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem.

* Pomyśl o praktyczności, takiej jak np. utrzymanie swojego blacie. Jeśli masz małe dzieci, materiał, który łatwo się niszczy, taki jak szkło, nie jest idealny.

* Jeśli lubisz gotować, wybierz materiał odporny na ciepło, taki jak granit wokół kuchenki, tak, aby można było przenieść gorących garnek wprost z ognia na blat.

* Jeśli higiena jest problemem, pomyśl o antybakteryjnych materiałach, takich jak Corian lub stal nierdzewna. Pamiętaj, że stal rysuje się po czasie, tworząc zużytą patynę, ale jeśli pragniesz nieskazitelnego blatu, może to być właściwy wybór dla Ciebie.

Twardy, mocny blat

Blat drewniany

Najlepiej używać do : obszary przygotowywania żywności i gastronomia, na przykład wysp i stoły pod śniadanie. Są idealne do stosowania wokół zlewu, są odporne na wodę oraz zawartość oleju.

Nasze blaty wykonane są tylko z najlepszych materiałów – mówi nam Janusz z http://www.blatyzkamienia.pl

Najlepsze wygląd: Pasuje do wszystkich stylów kuchennych. Mogą być włączone do systemu z wykorzystaniem współczesnego szkła lub stali nierdzewnej w celu dodania ciepła w dotyku.
Utrzymanie: Wytrzyj rozlany płyn natychmiast, aby zapobiec odbarwieniu. Po utworzeniu się śladu z duńskiego lub lnianego oleju należy szybko wykonać czyszczenie aby zatrzymać wysychanie. Rysy mogą być szlifowane drutem z delikatnej wełny
Wymagane: uszczelnianie wymaga wstępnego programu uszczelnienia przy użyciu oleju. Nałóż warstwę raz dziennie przez pierwszy tydzień, a następnie raz w tygodniu przez najbliższy miesiąc, a następnie raz w miesiącu przez rok.
Trwałość: Jeśli drewno liściaste jest odpowiednio uszczelnione i utrzymywane będzie ono trwać przez długi czas, ale nie używaj blat jak deski do krojenia, lub umieszczania na nim bezpośrednio gorącej patelni, gdyż blat może się przypalać.
Elastyczność i dopasowanie: Drewno jest bardzo łatwe do cięcia, i nadaje się do stosowania w większości sytuacji.

Blat kompozytowy

Najlepiej używać: bardzo praktyczny i piękny wybór, który może być używany w dowolnym miejscu, w tym obok płyty grzewczej i wokół zlewu.
Najlepszy wygląd: Ciemne kolory, takie jak ciemny szary i niebieski wyglądają bajecznie w nowoczesnej i współczesnej kuchni. Jeśli projekt pomieszczenia jest dość tradycyjny, trzymaj się neutralnych barw, takich jak śmietana, mleko, krem.
Utrzymanie: Zbieraj wycieki, aby zapobiec tworzenia się odznaczeń. Pielęgnuj blat miękką, wilgotną ściereczką z łagodnym detergentem.
Uszczelnienie wymagane: Nie
Trwałość: Kompozyt jest bardzo twardy i bardziej trwałe niż wiele naturalnych kamieni.
Elastyczność i dopasowanie: Ta przestrzeń pracy może być kształtowana termicznie w różnych kształtach, bez stworzenia się rys na blacie
Cena za metr bieżący: nawet około tysiąca złotych, należy zatem dobrze się zastanowić czy po prostu stać nas na taki blat.

Kamienne blaty kuchenne na wymiar – Kamieniarz Sp. z o.o. Wrocław

 

 

Artykuł został napisany, dzięki współpracy z firmą „Kamieniarz Sp. z. o.o. z Wrocławia. Specjalnością spółki są blaty kuchenne na wymiar Wrocław. Klienci mogą między innymi zamówić blaty wykonane z marmuru, granitu lub konglomeratu kwarcytowego. Trwałość i ponadczasowość tych kamieni pozwala na użytkowanie ich przez wiele lat. Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie.

Adres: ul. Grabiszyńska 337c, 52-402 Wrocław
Telefon kontaktowy: 600 411 072
Adres e-mail:  schodyzkamienia@gmail.com

Zobacz inne ciekawe posty