Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Praca w terenie – czego możemy użyć, jeśli padnie nasz sprzęt

Praca w terenie – czego możemy użyć, jeśli padnie nasz sprzęt

Piły tarczowe na prąd to twoje codzienne narzędzie pracy? Tniesz drewno na potęgę, a z twoich rąk wypada codziennie setki klocków? Jesteś drwalem, który chętnie korzysta z rozwiązań na prąd?

Sprawdź jak działa generator prądotwórczy

♦♦♦

Czasami może zdarzyć się tak, że zabraknie ci prądu. Nic strasznego. Wystarczy znaleźć dodatkowe zasilanie aby znów zacząć działać. Jeśli jednak pracuje się z dala od gniazdka z prądem, to takie rozwiązanie wydaje się być raczej tylko marzeniem, któż by bowiem prowadził sieć elektryczną na długi kilometry wprost do głuchego lasu? Zapewne nikt. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać takie maszyny jakie już znajdują się na rynku. Ciężkie, bo ciężkie. Palące jak smok, wydalające śmierdzące spaliny, trudne w transporcie i wymagające pewnej znajomości technicznej. O czym mowa? Oczywiście o generatorach. Właściwie można je zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebuje się zasilania poza obiektami, gdzie istnieje jakaś stała cywilizacja. Ma to miejsce najczęściej w lesie, bądź nad jeziorem. Agregaty prądotwórcze użyteczne mogą być w lesie bądź nad jeziorem. W lesie przydadzą się tym, którzy chętnie biwakują, pragnąc nieco odpocząć od cywilizacyjnych, codziennych problemów, tym, którzy chcą rozbić obóz i spędzić w nim kilka, a może nawet kilkanaście dni.

Potężny zastrzyk mocy z generatora

Cisza, pustka, żadnego człowieka wokół, cóż, niektórym ludziom może się to podobać. Jednak dobrze jest zadbać o dostęp do energii, gdyż przebywanie z dala od cywilizacji wcale nie oznacza, że musimy zupełnie odciąć się od świata – wystarczy nam sprawny komputer bądź naładowany smartfon z dostępem do Internetu 3G bądź LTE, aby móc wiedzieć co się dzieje w naszym mieście, czy w kraju. Do generatora wystarczy wlać paliwa, aby przez kilkanaście godzin dostarczał zasilania, które może być przeznaczone na zasilenie właściwie wszystkich urządzeń, które wymagają prądu.

♦♦♦

Równie przydatne generatory prądotwórcze mogą być dla osób, które wyruszyły na wędkowanie gdzieś nad jezioro. Jedna noc nad jeziorem, pobudka nad ranem i łowienie pysznych rybek to dopiero początek. Potem wypadałoby je oprawić i zjeść. Do tego może być potrzebna mała przenośna kuchenka elektryczna.

gen

Niestety z gniazdka w kokpicie samochodu nie zasilimy jej, będziemy potrzebować czegoś mocniejszego. I tutaj znów potrzebny będzie generator – dostarczy wystarczającego prądu nie tylko aby móc obsługiwać kuchenkę, ale także tyle by włączyć przenośną lodówkę, radio, głośniki czy nawet konsolę do gier i mały telewizor. Wyjazd nad jezioro jak widać nie oznacza wcale, że odcinamy się od codziennym rozrywek – wystarczy zabrać wszystko ze sobą, zapakować agregat i można działać jak na co dzień 🙂


Źródła zdjęć: https://www.flickr.com/photos/hillwalker/

https://www.flickr.com/photos/61929320@N04/