Wyjątkowe, ekskluzywne, wyszukane - tak najłatwiej można określić produkty i usługi luksusowe. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnego rynku i coraz większej ilości klientów nastawionych na luksus prezentujemy portal zajmujący się przedstawianiem życia na najwyższym poziomie. Recenzje produktów i usług, opinie i komentarze - to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Interesuje nas to co piękne, drogie i elitarne. To wyjątkowy portal o wyjątkowej tematyce stworzony dla miłośników luksusu.

Do jakiej stylizacji założyć długie kolczyki?

Do jakiej stylizacji założyć długie kolczyki?

Biżuteria, to element stroju każdej eleganckiej kobiety. Panie kochają błyskotki i bardzo chętnie kupują sobie kolejne kolczyki, naszyjniki i bransoletki czy pierścionki. Zwłaszcza, gdy te są piękne i wyróżniające się na tle innych. W końcu każda kobieta uwielbia być oryginalna.
Ozdobę, która z całą pewnością podoba się większości kobiet stanowią długie, odpowiednio wyeksponowane kolczyki. Jednak by zawsze prezentowały się pięknie, należy przestrzegać kilku zasad.

Do jakiej stylizacji założyć długie kolczyki?

Jak w każdym innym przypadku, tak i w tym należy pamiętać przede wszystkim o umiarze. Gdy do naszej stylizacji chcemy dobrać długie kolczyki, zasada „mniej znaczy więcej” tym bardziej nabiera sensu. W takiej sytuacji z całą pewnością warto więc zrezygnować z pozostałych ozdób. Ograniczyć łańcuszki, korale, bransoletki i inne dodatki. Długie kolczyki same w sobie są strojne, więc z reguły to one grają pierwsze skrzypce.
Warto też pamiętać, że przy długich kolczykach lepiej ubrać się dość prosto. Bogaty ubiór w połączeniu ze zwisającymi kolczykami nie będzie wyglądał delikatnie ani efektownie. Gdy zastosujemy się do tej reguły, tego typu biżuterię możemy założyć zarówno do pracy, na imprezę, jak i spotkanie ze znajomymi. Wystarczy sukienka w stylu małej czarnej, prosty damski garnitur czy uniwersalny strój na co dzień. Czego na pewno należy unikać? Golfów. Zabudowane pod samą szyję bluzki lub swetry nie będą wyglądały ciekawie w towarzystwie dość opornych kolczyków.

Czy długie kolczyki pasują każdemu?

Choć długie kolczyki może nosić każda kobieta, tak naprawdę są panie, którym takowe pasują idealnie. Chodzi bowiem o kształt ich twarzy. Z niektórymi pociągłe, wydłużone ozdoby komponują się świetnie, a z innymi niekoniecznie.
Dzięki długim kolczykom można skutecznie załagodzić rysy i podkreślić niektóre walory. Po taki dodatek powinny sięgać przede wszystkim panie o nieco zaokrąglonej buzi. Dzięki niemu twarz optycznie się wysmukli. Kobiety o twarzy owalnej mogą tak naprawdę przebierać w kolczykach i dobierać je według uznania. Jedynie panie o kwadratowej szczęce powinny bardziej uważać. Im najbardziej pasują tak zwane sztyfty.
Jak widać wiele zależy od stylizacji, pozostałych dodatków i samej urody. Kiedy jednak stwierdzimy, że taki wybór będzie dla nas dobry, gdzie kierować swoje kroki? Które miejsce jest idealne na takie właśnie zakupy?

kolczyki frędzle

Internetowy sklep z biżuterią

Biżuterię możemy tak naprawdę kupić wszędzie. Zarówno na straganie, jak i sklepie znajdującym się w galerii handlowej. Wszystko zależy od kruszcu, którego szukamy i budżecie, który chcemy na dodatki przeznaczyć. Niektóre panie wolą bowiem prawdziwe złoto, a innym wystarczają pozłacane, tańsze dodatki. Takowe mają też jedną zasadniczą zaletę. Można ich kupić po prostu więcej!
Gdy nie chce nam się wybierać na poszukiwania i wolimy zakupy w domowym zaciszu, idealną opcją są sklepy internetowe. Na przykład na stronie Lacante.pl znajdziemy zarówno kolczyki, jak i naszyjniki, kolie, bransoletki oraz pierścionki. Interesujące nas szczególnie długie modele kolczyków we wspomnianym sklepie dostępne są w przeróżnych kształtach i stylach. Znajdziesz tam m.in. długie kolczyki z cyrkoniami czy z czarnymi frędzlami.
Atrakcyjne ceny sprawiają, że nie musimy decydować się wyłącznie na jedną parę. Na Lacante.pl możemy pozwolić sobie na większe zakupy. A wszystko to w komfortowy i wygodny sposób, nawet nie opuszczając własnego mieszkania.